Спецпроєкти

У листопаді понад 600 готелів у всьому світі безкоштовно прийматимуть туристів


З 18 по 24 листопада 2019 року вдруге відбудеться Barter Week. Це програма, яка пропонує туристам безкоштовно зупинитися у понад 600 різних B&B у 64 країнах світу. 

Найбільше варіантів для проживання пропонує Італія — понад 400 безкоштовних помешкань. Серед учасників є готелі, розташовані в Камбоджі, Гані, Монголії, Перу, Уганді та на островах Фіджі.

В обмін на проживання мандрівники повинні надати власникам будь-яку послугу, наприклад, прибирання, ремонт чи допомогу в саду. Можна також продемонструвати свої таланти, навчити готувати свою коронну страву або допомогти творчо, наприклад, розписати стіни або допомогти у створенні предметів декору.

В Україні візьмуть участь у програмі Dream Hostel зі Львова та Hostel Friday в Одесі, які пропонують безкоштовне проживання за створення відеоролика чи фото хостелу.

Як приєднатися?

На сайті програми ви знайдете список всіх B&B, що беруть участь. Можна обирати за країною або за умовою власників, тобто того, чого вони хочуть в обмін на безкоштовну гостинність. Вибравши B&B, ви зможете зв’язатися з ними через відповідну форму.  Усі готелі та пропозиції можна переглянути на сайті barterweek.

Barter Week — це захід, який проводять власники італійського сайту з бронювання готелів «Bed and Breakfast». У 2009 році стартував щорічний захід «Settimana del Baratto». Під час цього заходу маленькі готелі пропонували пожити в них безкоштовно в обмін на виконання роботи в готелі. Успіх цієї ініціативи надихнув на глобальний проєкт Barter Week, який вже вдруге проводить захід з обміном проживання на послуги.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь