Спецпроєкти

Києвом — на електросамокатах. Bolt запускає першу точку оренди електросамокатів


25

Компанія Bolt запускає послугу оренди електросамокатів у Києві. Навесні 2020 компанія Bolt планує запустити в Києві послугу оренди електросамокатів для пересування по місту. Перша точка оренди електросамокатів відкриється сьогодні в UNIT.City і працюватиме до весни 2020 року. Наразі там встановили 20 самокатів. Послуга працюватиме в тестовому режимі.

Електросамокати — екологічно альтернативний вид транспорту, який дозволяє уникнути заторів під час переміщення. Кожна четверта поїздка Bolt у світі становить менше 3 км, тому немає необхідності викликати для цього автомобіль, адже на самокаті ви зможете подолати цю відстань швидко і не забруднюючи навколишнє середовище.

«Ми першими в Україні запускаємо послугу, яка користується популярністю в багатьох містах світу! Я дуже радий, що ми змінюємо ринок, змінюємо вигляд міста, роблячи його більш сучасним. Електросамокати дійсно вирішують безліч проблем»,― коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

 

Як працюватиме послуга?

Для того, щоб орендувати самокат, необхідно завантажити додаток Bolt і надати компанії свої контакти. Далі потрібно знайти його на карті та розблокувати через додаток Bolt.

Орендувати самокат можуть усі охочі, віком від 18 років. Додаток запитує дату та рік народження перед початком користування.

Навесні 2020 року Bolt має намір запровадити послугу оренди електросамокатів на всій території Києва. Також в компанії не виключають запуск в інших містах України, зокрема, у Львові та Одесі.

Вартість оренди електросамоката ще не повідомляють, але припускають, що тариф становитиме середній чек таксі. У вартість оренди електричного самоката входить ціна за розблокування й ціна за хвилину використання.

«В Києві середній чек поїздки на таксі становить 100-110 гривень. Вартість поїзки електросамокатом – складатиме 60-70% вартості середьного чеку таксі. Однак поїздка самокатом в середньому буде коштувати 60-70 грн. Одне євро – за розблокування самоката, хвилина поїздки коштуватиме 1-2  гривні. На початку ціна можливо буде суттєво меншою. Потім врегулюємо її в залежності від попиту», – зазначив менеджер Bolt в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Тест. У якому місті тобі час пробігти марафон?
63

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь