Спецпроєкти

Шкіряні речі із кактусів: хто і як це вигадав?


Адріан Лопес Веларде та Марті Казарез, підприємці з Мексики, нещодавно запустили бренд Desserto, який представляє органічну шкіру, виготовлену цілком з кактуса Нопала. Їх метою було створити стійку альтернативу шкірі тварин. Шкіра Desserto є частково біорозкладним матеріалом і відповідає технічним умовам, необхідним для виробництва шкіряних виробів, меблів та автомобільної промисловості. Матеріал відрізняється гнучкістю, повітропроникністю, довговічність якого складає не менше 10 років і який є екологічною альтернативою шкірі тварин та синтетичним матеріалам.

Натхнення для створення альтернативи молоді винахідники шукали серед європейських розробок, де вже є аналоги шкіри з яблук та ананасів. Їм знадобилося декілька років та проб, щоб створити якісний міцний матеріал.

Для створення шкіри використовується кактус, який перетворюють на порошок, а згодом наносять на бавовняне полотно для створення готового матеріалу.

«У кактуса є багато косметичних властивостей: для шампуню, крему… Тому ми вирішили: якщо він корисний для людської шкіри, чому б не створити з нього шкіру штучну. Навколишні подумали, що ми з глузду з’їхали», – розповіли творці Desserto.

ADRIANO DI MARTI meets Milano 🌵

Опубліковано Desserto Неділя, 29 вересня 2019 р.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь