Спецпроєкти

Каньє Вест поставить оперу про вавилонського царя Навуходоносора


6

17 жовтня Каньє Вест оголосив про вихід своєї опери «Навуходоносор», прем’єра якої відбудеться 24 листопада в концертному залі Hollywood Bowl у Лос-Анджелесі. Про це репер написав у Твіттері, опублікуваши фото запрошення з портретом царя. Проте фанати репера помітили помилку в зображенні: на портреті не Навуходоносор, а імператор Персії Дарус I.

Постановницею «Навуходоносора» стане італійська художниця Ванесса Бікрофт. В опері звучатиме музика проєкту Каньє Sunday Service, з яким він записав свій останній альбом, а також продюсера Пітера Коллінза і групи Infinity’s Song.

Про сюжет опери поки нічого не відомо, але, судячи з афіші, вона буде присвячена вавилонському царю Навуходоносору, який неодноразово згадується в Біблії. Сам виконавець у інтерв’ю Зане Лоу минулого місяця розповідав про те, який вплив Навуходоносор мав на його тур Yeezus у 2014 році: «Був такий цар Навуходоносор. І якось він оглянув своє царство і сказав: “Я побудував усе це” <…> Я теж був на вершині гори й казав про Yeezus: “Я побудував усе це! Я — бог!”». Також репер зазначав, що в Навуходоносора, як і в нього, було діагностовано біполярний розлад особистості. Навуходоносор фактично був наймогутнішим царем. Він найдовше тримав правління в нововавилонському царстві.

25 жовтня Каньє випустив альбом «Jesus Is King», який складається з 11 треків. Його тривалість – всього 27 хвилин, що не дуже сподобалося прихильникам Каньє, до того ж деякі критики назвали платівку слабкою. При цьому концепція альбому кілька разів змінювалася в процесі роботи над ним, а терміни виходу неодноразово переносилися. До того ж, сьогодні Каньє Вест повідомив про запис другої частину альбому «Jesus Is King» спільно із Dr. Dre. Це перша колаборація музикантів.

У листопаді в прокат вийшов однойменний документальний фільм про створення платівки. Крім того, Каньє Вест анонсував вихід наступного альбому «Jesus Is Born», який буде записаний разом з проєктом Sunday Service. Реліз заплановано на Різдво.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь