Спецпроєкти

NASA представила перший повністю електричний літак (відео)


Використання електрокарів є більш екологічним способом пересування, адже викиди СО2 електромобіля менші, ніж у авто на бензині. Продаж електрокарів по всьому світу вже став реальністю, так як попит на них невпинно зростає з року в рік, зокрема і в Україні, де він зріс майже наполовину за останній рік.
Тепер настав час і авіаційній промисловості подбати про довкілля, адже ¼  всіх продукованих людиною викидів CO2 залишають літаки. Наприклад, щоб компенсувати вуглецевий слід від одного перельоту, вам потрібно 2,5 роки користуватися більш екологічними засобами пересування – потягом або іншим наземним транспортом. Річ у тім, що літак залишає не тільки діоксид вуглецю, але й небезпечні для людини метан, водяну пару, сажу та сульфати.
Так, щоб зробити літак більш екологічним способом пересування, NASA першою вирішила представити повністю електричний літак. Так авіапромисловість намагається зменшити викиди літаками двоокису вуглецю для боротьби зі зміною клімату і сприяє розвитку ринку електролітаків.
NASA продемонструвала в Каліфорнії літак X-57 Maxwell, який розроблявся з 2015 року. Усього було розроблено три модифікації. Х-57 базується на 4-місному літаку та має 7 пропелерів на кожному крилі. Їх приводять у рух електродвигуни, що живляться літій-іонними батареями розробки NASA.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь