Спецпроєкти

Кияни зможуть спробувати їжу часів Голодомору – коли і де пройде акція


26

За даними Інституту національної пам’яті, штучний голод став причиною смерті від 4 з половиною до 7 мільйонів осіб. Радянська влада знищувала документи та докази своїх злочинів, тому точну кількість жертв порахувати неможливо. «Мільйони українців так і залишилися невідомими, безіменними та непорахованими».

Спільнота Української академії лідерства організовує акцію Вуличний ресторан «Непораховані з 1932». Студенти хочуть не лише дати відчути на смак жахіття Голодомору, а й показати їх.

Вони приготують їжу, яку змушені були їсти українці через злочини радянської влади у 1932–1933 рр. «Ми нагодуємо охочих найгіршим у світі супом, котрий допоміг небагатьом вижити. А також дамо відчути, як це, коли просто біля тебе помирають люди», – йдеться у дописі осередку. Акція відбудеться у Театральному сквері біля фонтану.

Ця подія стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine — USAID Україна в рамках Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Де: Софіївська площа

Коли: 23 листопада, 19:00

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь