Спецпроєкти

Міленіали та покоління Z сприймають «ОК» у робочих чатах як вияв пасивної агресії


62
Новий нюанс сучасної комунікації: люди, які народилися після 1980 року, сприймають відповідь «ОК» у робочих чатах як вияв пасивної агресії. Молоді співробітники розуміють її так: «Гаразд, ти несеш нісенітницю, але я не збираюся тобі це доводити». Про це йдеться в колонці The New York Times.
Автор колонки, який належить до покоління X (1961–1981), пише, що в робочому чаті йому зробили зауваження покоління Z та міленіали. Для них відповідь “ок”сприймається як вияв агресії, зарозумілості та роздратування. Натомість він відповідь “ок” у робочому месенджері сприймає нейтрально.
Вони ж запропонували вживати більш сленговий варіант «KK» замість «O.K», що звучить, на їхню думку, більш нейтрально та не містить прихованих підтекстів.

Якщо ж ви відповісте на електронний лист фразою «OK», молоде покоління оцінить це як вияв грубости. Якщо відповідати на електронний лист одніє буквою – «K», –міленіали можуть подумати: він/вона поводиться так, ніби єдиний/-а, хто переживає стрес! Якщо ж відповідати «KK», вам нічого за це не буде:).

Але відмовлятися від звичного «ОК» не обов’язково: щоб чутливі міленіали та Z-ки не засмучувалися, до «ОК» можна лише додати знак оклику.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь