Спецпроєкти

Сайт дня: онлайн-аудіобібліотека жіночих оргазмів


У 2017 році магазин секс-іграшок Bijoux створив аудіобіблітеку жіночих оргазмів. Цей проєкт дозволяє не тільки прослухати чужі оргазми, а й анонімно опублікувати запис свого.

Кожна аудіодоріжка на сайті супроводжується хештегом, що описують зони стимуляції і засоби, при яких вдалося досягти оргазму. Таких треків набралося вже більше ста, кожен з них отримав унікальне ім’я: «В очікуванні свого вікінга», «Дельфін» тощо. Записи також можна шукати за назвою і сортувати за популярністю та довжиною запису. Згодом звуки своїх оргазмів стали публікувати й чоловіки.

Проєкт має просвітницьку мету. Його автори хочуть розвіяти нав’язані порнографією стереотипи про нібито «правильну» поведінку жінок під час сексу. «Порно і романтичні фільми мають величезний вплив на наші бажання, очікування і сексуальну поведінку», – йдеться на сайті бібліотеки. До такого висновку автори прийшли після опитування 1 465 респондентів: 51% жінок і 49% чоловіків.

Аудіобібліотека має на меті показати, наскільки різноманітним може бути жіночий оргазм. Так, вибірка реальних оргазмів покликана розширити уявлення про те, яким буває секс і насолода від нього.

На сайті є опція публікації запису власного оргазму. Це можна зробити анонімно. До запису можна додати хештеги, які описують секс. Після завантаження сайт додає власну візуалізацію даних.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь