Спецпроєкти

Найбільш небезпечні країни для туристів у 2020 році


Найбільша у світі фірма з надання медичних послуг та служб безпеки подорожей International SOS створила інтерактивну карту, на якій позначено найнебезпечніші країни для подорожей у 2020 році,  повідомляє The Independent. На карті вказуєте країну, яку плануєте відвідати, й отримуєте інформацію щодо рівня ризиків перебування там.

Критеріями для визначення рівня безпеки в країні стали медицина, особиста безпека та безпека дорожнього руху.

Ризики у сфері медичних послуг визначають за рівнем поширеності інфекційних захворювань, факторами навколишнього середовища, інформацією про травми на дорогах, стандартами екстреної медичної допомоги, амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, доступу до якісних фармацевтичних поставок. Також враховують наявність культурних, мовних чи адміністративних бар’єрів.

Рейтинг ризику особистої безпеки оцінює загрозу, яку несе для мандрівників політично-соціальна ситуація (чи є тероризм, повстання, політично мотивовані заворушення та війни, суспільні заворушення) та злочинність. Також враховують інші фактори, зокрема стан транспортної інфраструктури, виробничі відносини, ефективність служб безпеки та надзвичайних ситуацій та сприйнятливість країни до стихійних лих.

Згідно з картою Лівія, Південний Судан, Сомалі, Сирія, Ірак, Ємен, Афганістан, Малі та Центральноафриканська Республіка визнані найнебезпечнішими країнами. Ці країни мають найнижчий рівень безпеки за всіма категоріями. Такий самий високий рівень ризику особистої безпеки має і Донецька та Луганська область на сході України.

Венесуела, Гаїті, Північна Корея, Сирія, Ірак, Афганістан, Ємен, Еритрея, Буркіна-Фасо, Нігер, Гвінея, Сьєрра-Леоне, Ліберія, Гвінея-Біссау та Бурунді мають також високий рівень ризику для здоров’я.

Найбезпечнішими для відвідування країнами стали Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Данія, Швейцарія, Люксембург, Словенія, Андорра та Шпіцберген. Вони отримали високі показники безпеки за всіма трьома критеріями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь