Спецпроєкти

Українські спортсмени, дизайнери та художники об’єдналися заради спільного проєкту для Олімпійських ігор


Компанія INTERTOP Ukraine спільно з Національним олімпійським комітетом презентувала в Національному художньому музеї України (НХМУ) артколекцію футболок з авторськими принтами відомих українських художників, присвячену Олімпійським іграм 2020 року в Токіо.

Артколекція буде представлена в межах спеціальної виставки «Вболіваю, бо…» у НХМУ, яка діятиме з 23 листопада по 6 грудня. На футболках — авторські принти, присвячені олімпійським видам спорту, — твори відомих українських художників, серед яких Назар Білик, Артем Волокітін, Люся Іванова, Алевтина Кахідзе, Саша Курмаз, Макс Пастушенко, Маша Рева, Микола Толмачев, Леся Хоменко та дизайнери студії «Сері/граф» Женя Полосіна та Анна Іваненко. Це спеціальний мерч для українських вболівальників.

Мета проєкту — на межі спорту, моди та мистецтва — підтримати та надихнути на перемоги збірну України на Олімпіаді в Токіо, яка відбудеться влітку.

«Для цього проєкту ми об’єднали зусилля з NAMU, щоб команда художників надихнула нашу збірну перед найважливішим спортивним заходом у світі – Олімпійськими іграми 2020 року», – зазначила Валерія Толочина, директорка з маркетингу INTERTOP Ukraine. У вересні 2018 року Національний олімпійський комітет України та компанія INTERTOP оголосили про початок співпраці.

Крім того, колекція артфутболок надійде у продаж у мережу магазинів INTERTOP у березні 2020 року.

Така ініціатива дуже важлива для України, бо дає можливість об’єднати зусилля людей із різних сфер для однієї мети. Ця ініціатива є також благодійною, адже частина прибутку від продажу футболок буде перерахована на підготовку української збірної до літніх Олімпійських ігор. Кожний українець, купивши футболку, зможе в такий спосіб підтримати олімпійців.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь