Cпецпроекти

Кого номінували на премію «Золотий глобус 2020»? Повний список


9 грудня HFPA (Голлівудська асоціація іноземної преси) оголосила повний список номінантів на щорічну премію «Золотий Глобус». 77 церемонія «Золотий Глобус» відбудеться 6-го січня 2020 року. Ведучим церемонії виступить комік Рікі Джервейс.

Список претендентів:

Найкращий драматичний фільм:

Ірландець (The Irishman)

Шлюбна історія (Marriage Story)

1917 (1917)

Джокер (Joker)

Маленькі жінки (Little Women)

Найкраща комедія або мюзикл:

Одного разу в Голлівуді (Once Upon a Time in Hollywood)

Кролик Джоджо (Jojo Rabbit)

Дістати ножі (Knives Out)

Рокетмен (Rocketman)

Мене звуть Долемайт (Dolemite Is My Name)

Найкращий драматичний серіал:

Велика маленька брехня (Big Little Lies)

Корона (The Crown)

Вбиваючи Єву (Killing Eve)

Ранкове шоу (The Morning Show)

Спадкоємці (Succession) (HBO)

Найкращий анімаційний фільм:

Крижане серце 2 (Frozen II)

Як приборкати дракона 3: Прихований світ (How to Train Your Dragon: The Hidden World)

Містер Лінк: Загублена ланка еволюції (Missing Link)

Історія іграшок 4 (Toy Story 4)

Король Лев (The Lion King)

Найкращий фільм іноземною мовою:

Прощання (The Farewell)

Біль та слава (Pain and Glory)

Портрет дівчини у вогні (Portrait of a Lady on Fire)

Паразити (Parasite)

Знедолені (Les Miserables)

Найкращий сценарій:

Ноа Баумбах – «Шлюбна історія»

Пон Джун Хо та Хань Цзінь-вон –«Паразити»

Ентоні Маккартен – «Два Папи»

Квентін Тарантіно – «Одного разу в Голлівуді»

Стівен Заіллян – «Ірландець»

Найкраща пісня:

Beautiful Ghosts –«Кішки»

(I’m Gonna) Love Me Again – «Рокетмен»

Into the Unknown – «Крижане серце 2»

Spirit – «Король Лев»

Stand Up – «Гаррієт»

Найкраща чоловіча роль другого плану:

Том Генкс («Прекрасний день по сусідству»)

Ентоні Гопкінс («Два Папи»)

Аль Пачіно («Ірландець»)

Джо Пеші («Ірландець»)

Бред Пітт («Одного разу в Голлівуді»)

 

Найкраща жіноча роль другого плану:

Кеті Бейтс («Річард Джуелл»)

Аннетт Бенінг (The Report)

Лора Дерн («Шлюбна історія»)

Дженніфер Лопес («Шахрайки з Волл-Стріт»)

Марго Роббі («Секс-бомба»)

Найкраща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

Деніел Крейг («Ножі наголо»)

Роман Гріффін Девіс («Кролик Джоджо»)

Леонардо Ді Капрріо («Одного разу в Голлівуді»)

Терон Еґертон («Рокетмен»)

Едді Мерфі («Моє ім’я – Долемайт»)

Найкраща чоловіча роль (драма):

Крістіан Бейл («Форд проти Феррарі»)

Антоніо Бандерас («Біль та слава»)

Адам Драйвер («Шлюбна історія»)

Хоакін Фенікс («Джокер»)

Джонатан Прайс («Два Папи»)

Найкраща жіноча роль (комедія або мюзикл):

Awkwafina («Прощання») (The Farewell)

Ана де Армас («Ножі наголо»)

Кейт Бланшетт («Де ти поділась, Бернадетт?»)

Біані Фельдштейн («Освіта») (Booksmart)

Емма Томпсон («Пізня ніч») (Late Night)

Найкраща жіноча роль (драма):

Синтія Еріво («Гаррієт»)

Скарлет Йоганссон («Шлюбна історія»)

Сірша Ронан («Маленькі жінки»)

Шарліз Терон («Секс-бомба»)

Рене Зеллвегер («Джуді»)

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

Баррі (Barry)

Флібег (Fleabag)

Метод Комінскі (The Kominsky Method)

Дивовижна місіс Мейзел (The Marvelous Mrs. Maisel)

Політик (The Politician)

Найкраща музика до фільму:

Daniel Pemberton («Сирота Бруклін») (Motherless Brooklyn)

Alexandre Desplat («Маленькі жінки») (Little Women)

Hildur Guðnadottir («Джокер») (Joker)

Thomas Newman (1917)

Randy Newman («Шлюбна історія») (Marriage Story)

Найкраща чоловіча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

Майкл Дуглас («Метод Комінскі») (The Kominsky Method”)

Білл Гейдер («Баррі») (Barry)

Бен Платт («Політик») (The Politician)

Полл Рад («Жити з собою») (Living with Yourself)

Рамі Юссеф («Рамі») (Ramy)

Найкраща жіноча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

Крістіна Епплгейт («Мертвий для мене») (Dead to Me)

Рейчел Броснахен («Дивовижна місіс Мейзел») (The Marvelous Mrs. Maisel)

Кірстен Данст (Як стати Богом в центральній Флориді) (On Becoming a God in Central Florida)

Наташа Ліоні (Матрьошка) (Russian Doll)

Фібі Воллер-Брідж (Флібег) (Fleabag)

Найкраща чоловіча роль у серіалі (драма):

Браян Кокс «Спадкоємці» (Succession)

Кіт Герінґтон «Гра престолів» (Game of Thrones)

Рамі Малек «Пан Робот» (Mr. Robot)

Тобайас Мензіс «Корона» (The Crown)

Біллі Портер «Поза» (Pose)

Найкраща жіноча роль у серіалі (драма):

Дженніфер Еністон «Ранкове шоу» (The Morning Show)

Олівія Колман «Корона» (The Crown)

Джоді Комер «Вбиваючи Єву» (Killing Eve)

Ніколь Кідман «Велика Маленька брехня» (Big Little Lies)

Найкращий телефільм або міні-серіал

Виверт-22

Чорнобиль

Фоссі / Вердон

Найгучніший голос

Неймовірна

Найкращий режисер:

Пон Джун Хо («Паразити»)

Сем Мендез («1917»)

Тодд Філліпс («Джокер»)

Мартін Скорсезе («Ірландець»)

Квентін Тарантіно («Одного разу в Голлівуді»)

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ ТОП-50 серіалів десятиліття – версія Rolling Stone

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: