Спецпроєкти

Давай сьогодні без слів і без обмежень? 100 варіантів від ООН в Україні, як запропонувати секс партнеру


У межах кампанії «16 днів проти гендерного насильства» представництво ООН в Україні розробило для українців 100 варіантів запитань, за допомогою яких можна запропонувати зайнятися сексом, – «Дій за згоди, запитай». Мета проєкту – поговорити про культуру згоди в сексі, адже секс – це згода двох сторін, яку треба сприймати і поважати.

За інформацією Фонду народонаселення в Україні, 33% чоловіків у нашій країні вважають, що якщо жінка не чинила фізичного опору, то це не вважається зґвалтуванням.  В Україні секс без добровільної згоди обох партнерів з початку 2019 року є зґвалтуванням. Це передбачено новими змінами до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів.

Не завжди очевидно, чи хоче людина зайнятися сексом, навіть якщо ви подружня пара або обоє опинилися в ліжку.

Отже, як отримати згоду на секс? Як зрозуміти, що бажання сексу є взаємним?

Відповідь проста: запитати про це партнера/-ку! Тільки так можна отримати згоду. Запитувати про секс може бути непросто. Тому представництво ООН зібрало 100 різноманітних варіантів! Обирай свій, переконайся, що тебе правильно зрозуміли та дій за згоди!

Серед оригінальних варіантів: «помурчимо цієї ночі?», «дозволиш мені пізнати тебе», «сексанемось?», «можна, я перерахую усі родимки на твоєму тілі?», «поставимо голочку на твою платівочку заради гарної музики?».

 

https://zapytay.com.ua/p6337243

Перевірити, чи знаєш ти, що таке сексуальне насильство можна, пройшовши тест.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь