Спецпроєкти

Барбі з вітиліго та без волосся: Mattel поповнили інклюзивну серію ляльок


Американська компанія Mattel, яка займається виробництвом легендарної ляльки Барбі, продовжує відходити від нав’язаних стандартів краси і сексистських стереотипів і поповнює лінійки ляльками з різними типами тіла, етнічної приналежности та фізичних можливостей. Слідом за лінійкою гендерно-нейтральних ляльок компанія представила три нових ляльки: із золотим протезом, із захворюванням вітиліго (хронічне захворювання шкіри, за якого спостерігається поява білявих ділянок депігментації на шкірі, — прим.ред.)  та алопецією (облисіння). Компанія не планує на цьому зупинятися і націлена на інклюзивність.

 

Найпопулярнішою лялькою з нової колекції стала Барбі з хворобою вітиліго. Для її створення компанія консультувалася з дерматологом. За словами представників Mattel, ця Барбі стала найобговорюванішою серед користувачів, тим самим довівши, що батьки хочуть купувати дітям ляльки, щоб показати, що немає єдиного стандарту краси, і тому дівчатка бувають гарними по-різному.

«Барбі на інвалідному візку і лялька з вітиліго були буквально проханням фанатів. Ми прагнемо збільшити різноманітність ляльок і демонструвати всі види краси, які існують», — зазначає старший віцепрезидент Ліза Макнайт. — Якщо у дівчинки з якоїсь причини випадає волосся, вона впізнає себе в цій лінійці», — додають у компанії.

Барбі з вітиліго можна буде купити на сайті Mattel за $ 9,99 уже навесні, а Барбі із золотим протезом та з алопецією надійдуть у продаж у червні.

Всього в асортименті 170 ляльок, які бувають п’яти типів статури, з 22 відтінками шкіри, 94 кольорами волосся та 13 кольорами очей. Асортимент ляльок Кена також став розмаїтішим: із чотирма типами статури та 13 відтінками шкіри. В останній колекції з’явився Кен з протезом, довгим волоссям та з рудим волоссям.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь