Спецпроєкти

Який вигляд матиме храм Burning Man у 2020 році?


Щороку в американській пустелі Блек-Рок, штат Невада, проходить один з найяскравіших і незвичайних артфестивалів, свято радикального самовираження – Burning Man. На випаленій рівнині виростає місто з 80 тисяч людей, які з’їжджаються туди з усього світу, щоб отримати новий досвід, випробувати себе, вийти із зони комфорту та творити. У 2020 році 8-денний фестиваль пройде з 30 серпня по 7 вересня.

Центральною інсталяцією на Burning Man стане храм, дизайн якого розробив архітектор з Колорадо Ренцо Вербеке і художниця Сільвія Адріана Ліссе. 8-кутна футуристична конструкція отримала назву Empyrean (Небосхил) і буде традиційно спалена в останній день фестивалю. Антична назва храму означає простір за межами фізичного, який вважається місценародженням вогню. Дерев’яні стіни павільйону будуть встановлені у формі зірки.

«Empyrean – це простір за межами нашого фізичного існування, який є вищим центром мудрости й джерелом енергетичної свідомости. У стародавній космології Емпірей – це царство чистого світла, яке вважається місцем народження вогню», – поділилася команда розробників.


Інсталяція буде складатися з 8 кутових павільйонів, розташованих у формі зірки. Незвичайні вирізи на даху храму призначені для того, щоб сонячне світло вдень проходило всередину.

Будівництво Empyrean буде здійснюватися за допомогою добровольців, а фінансування – за рахунок пожертвувань.

Центральною темою цьогорічного Burning Man буде мультивсесвіт, гіпотетичне багатоманіття всіх можливих паралельних всесвітів.  «Тема Burning Man 2020 досліджує квантовий калейдоскоп можливостей, нескінченні реальності мультивсесвіту і нашу власну позицію як акторів і спостерігачів у космічній какофонії резонуючих струн», – йдеться в пості фестивалю в Instagram.

Минулого року фестиваль відвідало понад 80 000 людей зі всього світу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь