Спецпроєкти

В Україні відкрили перше канабіс-кафе


У Львові відкрили перше в Україні канабіс-кафе «Львівські Коноплі», де всі страви та напої містять коноплю. У закладі кажуть, що наразі це перший запатентований заклад у всій Україні у сфері громадського харчування.

 

За словами власників, вони мають на меті зламати стереотипи щодо коноплі, адже ця рослина була з давніх-давен присутня у побуті українців. Кожна позиція меню містить коноплю, дозволену законом.

«Ми вирішили подарувати маленький Амстердам нашому прекрасному місту. Меню закладу має унікальну рецептуру. У нас страви дуже цікаві на смак. Вони не мають аналогів. Скуштувавши, ви неодмінно отримаєте задоволення. А ще ми хочемо зламати стереотипи щодо коноплі, адже ця прекрасна рослина була з давніх-давен присутня у житті українців», — розповідають на сторінці закладу у Facebook.

В асортименті закладу алкогольні напої та страви: сир з коноплею, випічка, десерти, шоколад, хумус, овочеве лечо, а також олія, кава, чай, — продукцію можна скуштувати на місці або ж придбати. Із напоїв відвідувачам пропонують крафтове пиво, вино, наливки, комбучу з екстрактом коноплі та конопляне молоко. Усі страви готують з додаванням чогось  конопляного — витяжки/насіння/олії. Також у кафе є вітрина, де можна придбати косметику з коноплі.

Дещо з меню:

Сирна закуска з коноплями – 230 грн

Хумус – 168 грн

Лечо – 125 грн

Пиво – 65 грн

Комбуча – 45 грн

Наливки – від 38 грн

Вино – від 130 грн (келих)

Канабіс-кафе «Львівські Коноплі»

Розклад роботи: щодня з 10.00

Львів, вул. Лесі Українки, 16

Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь