Спецпроєкти

Кейт Міддлтон та принц Вільям започаткували премію для боротьби з екологічними проблемами


Герцог Кембридзький, принц Вільям, і його дружина Кейт Міддлтон заснували міжнародну премію «Earthshot Prize» для боротьби з кліматичною кризою та вирішення екологічних проблем.

Про це подружжя повідомили на офіційній сторінці в Інстаграмі: «Премія Earthshot Prize надихне видатних людей планети, які вирішують найсерйозніші проблеми Землі: надзвичайні ситуації, з якими стикається наш світ природи».

 

Щороку будуть обирати п’ять переможців. Протягом наступних десяти років (до 2030 року) буде нагороджено 50 претендентів. Нагорода становить кілька мільйонів фунтів стерлінгів. Такий приз можуть вручити як окремій особі, так і цілій організації. Премію зможуть отримати вчені, активісти, економісти, лідери, уряди, банки, підприємства, міста й країни. Подружжя присуджуватиме нагороду, консультуючись з науковцями, експертами та представниками провідних природозахисних організацій.

«Наступні десять років стануть для нас одним з наших найбільших випробувань – десятиліттям змін для відновлення Землі», – зазначив принц Вільям.

Окрім грошової нагороди, переможці отримають громадське визнання за свою роботу з метою сприяння та розвитку їхніх концепцій. Перша нагорода під назвою «Earthshot» буде присуджена в 2021 році.

Усі новини премії будуть з’являтися на офіційному сайті Earthshot Prize та на сторінках у соціальних мережах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь