Спецпроєкти

На Airbnb з’явився будинок Джульєтти. Зупинитися в ньому можна буде лише 14 лютого


Сервіс оренди житла Airbnb пропонує закоханим оселитися в будиночку Джульєтти у Вероні, правда, лише на один день – 14 лютого,  у День закоханих. Будівля 13 століття прийме гостей вперше після 1930-х років.

Закохані проведуть час у кімнаті Джульєтти: вони зможуть вийти на балкон, який став символом любовних зізнань, і відпочити на ліжку з фільму «Ромео і Джульєтта» режисера Франко Дзеффіреллі. Дворецький організує для них романтичну вечерю, а фотограф буде супроводжувати пару під час прогулянки по місту.

«Гості спробують вечерю від шеф-кухаря ресторану з двома зірками Michelin і прочитають листи, адресовані Джульєтті», – також йдеться в оголошенні.

Щоб провести ніч у будинку Джульєтти, потрібно в листі англійською мовою розповісти свою історію кохання і переконати організаторів конкурсу, що саме ви заслуговуєте виграти ночівлю. Надіслати лист треба до 2 лютого 2020 року. Переможцями стануть ті, хто запевнить організаторів у своїх щирих почуттях.

Подати заявку: https://www.airbnb.co.uk/d/applypagejuliet 

Будинок Джульєтти у Вероні – популярне туристичне місце, особливо серед закоханих. Щороку туди надсилають тисячі любовних листів з усього світу. Волонтери «Клубу Джульєтти» відповідають на кожен. Цікаво, що Вільям Шекспір ​​не вказував точного місце розташування будинку героїні, проте, вважається, що це саме Casa di Giulietta в центрі Верони. На сьогодні будівля XIII століття, що стала музеєм, приймає паломників з усього світу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь