Спецпроєкти

Для киян «золотого» віку пройде відкритий показ фільму «Мої думки тихі»


3 лютого о 13:00  у кінотеатрі «Київська Русь» пройде відкритий показ української  комедії Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». На сеанс організатори чекають всіх поціновувачів гарного кіно віком 50+. Фільм життєлюбам представить актриса Ірма Вітовська, яка зіграла у стрічці головну роль. Показ організовано за підтримки кінокомпаніі Arthouse Traffic.

«Зводи маму в кіно» – під таким гаслом «Мої думки тихі» 16 січня вийшли в Україні. Через нестандартні, кумедні ситуації та дотепні діалоги у стрічці висвітлена одвічна проблема батьків та їхніх уже дорослих дітей.

«Зв’язок поколінь – одна з місій нашого фонду, – зазначає співзасновниця БФ «Життєлюб» Тіна Михайловська. – Ці теми актуальні для всіх, тому майже кожна людина знайде в цьому кіно запитання і відповіді на тему безумовної батьківської любові, гіперконтролю, інфантильности в дорослому віці та як із цим всім вижити в сучасному світі».

Сюжет фільму: зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер та фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складнішим, коли головним супутником у новій роботі виявляється мама Вадима.

Героїня Ірми Вітовської – активна мати, яка не може дати сину спокій, але водночас залишається єдиною людиною, яка дбає про нього. Син, якого зіграв Андрій Лідаговський, ніяк не виросте, попри зріст у понад два метри. Їм не комфортно в цих стосунках, проте і без них не обійтись.

Стрічку уже побачили в 11 країнах, вона отримала «Кришталевий глобус» у Карлових Варах, 5 відзнак Одеського міжнародного кінофестивалю, дві премії українських кінокритиків «Кіноколо» та безліч гарних відгуків пересічних українців. Кінострічка й справді видатна, тому вважаємо, що Ба та Ді просто зобов’язані хоча б раз її побачити.

Показ тільки для людей пенсійного віку. Зареєструватися на безкоштовний кіносеанс можна за посиланням: https://forms.gle/jFMRwMWoQNsaU1pW9

Де
Кінотеатр «Київська Русь», вулиця Січових Стрільців, 93

Коли
3 лютого о 13:00

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь