Спецпроєкти

Porsche разом з компанією Boeing працюватимуть над створенням повітряного міського транспорту


Компанії Porsche і Boeing підписали Меморандум порозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Обидві компанії мають намір підняти рух транспорту у повітря.

Компанії зберуть міжнародну команду, яка працюватиме над різними аспектами повітряного руху у місті, серед яких буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів преміум-ринку та можливі кейси використання.

Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюють над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним злетом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу працюватимуть інженери обох компаній, а також працівники дочірніх компаній Porsche – Porsche Engineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.

«Основою цього співробітництва є наше прагнення створити безпечну та ефективну нову екосистему руху. Це також відкриває для нас можливість дослідження розробки повітряного міського транспортного засобу в преміум-сегменті у партнерстві з інноваційним автомобільним брендом», – заявив Стів Нордлунд, віцепрезидент і генеральний директор Boeing NeXt.

Ця організація працює над фундаментом екосистеми транспортного руху наступного покоління, в якій безпілотні та керовані транспортні засоби зможуть безпечно співіснувати.

Дослідження, проведене компанією Porsche Consulting у 2018 році, показало, що ринок міського автотранспорту почне швидко розвиватися після 2025 року. Також результати дослідження стверджують, що повітряні рішення дозволять перевозити пасажирів швидше та ефективніше, ніж це роблять традиційні наземні транспортні засоби, а також за нижчою ціною і на зручніших умовах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь