Спецпроєкти

В Україні 2020 рік оголошено роком сільського туризму


Національна туристична організація України оголосила 2020 рік роком сільського туризму

До сільського туризму належить і екотуризм, і відвідування різних місцевостей та різних громад. Загалом це все те, що стосується автентичности, традицій, культури та природи в сільській місцевості.

Це може бути рибаловля, катання на конях, купання в басейнах та озерах і річках, виготовлення виробів з глини, різьба по дереву, лозоплетіння, ознайомлення з народними обрядами, побутом та умовами проживання селян минулого століття, з особливостями регіону, його пам’ятками, природним ландшафтом тощо.

Що вирішує розвиток сільського туризму?

1. Мінімізує міграцію із сільських територій до міст.
2. Забезпечує можливості працевлаштування сільської молоді, етнічних меншин, жінок та маргіналізованих груп.
3. Зменшує бідність.
4. Зберігає культурну спадщину.

Незважаючи на те, що, крім розвитку сільського туризму, існують інші пріоритети, всі країни світу визнають його потенціал як засіб диверсифікації своїх продуктів у секторі туризму та індустрії гостинності.

«Мабуть, найбільша потреба сектору – це підготовка мешканців села до вдосконалення своїх сервісних навичок та розвитку людського капіталу, який забезпечить сталий та збалансований розвиток сільського туризму. Крім того, здоровий розвиток сільського туризму вимагає встановлення та впровадження міжнародних стандартів, об’єднаних у комплексну систему якості дестинацій, яка функціонально відповідає сучасним потребам ринку і ефективно підвищує якість обслуговування та управління», – зазначає Національна туристична організація України.

Минулого року Міністерство економічного розвитку і торгівлі опублікувало серію відеороликів  «Ukraine – open for tourism», яке має на меті зокрема й промоцію сільського туризму в Україні та зображає сільський колорит і заміське життя в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ На Балі, а не комуналку: 5 лайфхаків для економії
27

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь