Спецпроєкти

Меган Маркл та принц Гаррі складають монарші повноваження


Меган Маркл та принц Гаррі вирішили зняти із себе обов’язки «cтарших» членів королівської родини та стати фінансово незалежними.

«Ми збираємося відійти від “cтаршого” членства в королівській сім’ї та працювати, щоб стати фінансово незалежними, водночас продовжуючи повністю підтримувати Її Величність Королеву», – йдеться в заяві подружжя.

Принц Гаррі та Меган планують жити в Британії та в Канаді, продовжуючи надавати повноцінну підтримку королеві Єлизаветі ІІ.

«Ця географічна рівновага дозволить нам виховати нашого сина з вдячністю за королівську традицію, в якій він народився, а також надасть нашій родині можливість зосередитися на наступній главі, зокрема на запуску нашої нової благодійної організації», – сказано в заяві.

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 

Причину такого рішення пара не назвала, проте, найімовірніше, вона пов’язана з постійними нападами ЗМІ на Меган Маркл та втручаннями таблоїдів у життя подружжя.

Журналіст BBC написав у Twitter, що у відповідь на цю заяву Букінгемський палац почувається ображеним через їхнє рішення. Зокрема, відомо, що Гаррі і Меган не порадилися ні з ким з королівської родини.

«Їхня заява не була узгоджена ні з ким. Це порушує весь протокол. Королева глибоко засмучена. Принц Вельський і герцог Кембриджський розлючені. Придворні не можуть у це повірити. Є так багато запитань, що залишилися без відповіді, але вони вже зробили заяву, і зробили це, не замислюючись ні про кого іншого. План був такий, щоб обговорити це і виробити спосіб, який працює для всіх у сім’ї», – передає видання The Sun слова джерела в палаці.

Британський принц Гаррі і американська акторка Меган Маркл одружилися у травні 2018 року. Через рік у герцога і герцогині Сассекських народився хлопчик – Арчі Гаррісон Маунтбаттен-Віндзор.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь