Спецпроєкти

У Тіндері з’явиться кнопка виклику поліції


Тіндер – популярний застосунок, призначений для романтичних знайомств. Всього за останні п’ять років кількість його користувачів перевалила за 50 млн. Основними діями в застосунку є «свайпи»: користувачеві показують фотографії та короткі біографії кандидатів, і він може провести праворуч, якщо потенційний партнер йому симпатичний, або ліворуч, якщо ні. Якщо утворився «метч», користувачі можуть почати чат і домовитися про побачення. Звичайно, це несе потенційні ризики, як і в будь-якому іншому випадку, якщо ви йдете на зустріч з незнайомою людиною.

Тіндер не одноразово критикували за те, що компанія не докладає потрібних зусиль щодо захисту своїх користувачів від харасменту – як на самій платформі, так і в реальному часі. За останні десять років стало відомо про близько 157 інцидентів насильства над жінками, які стали результатом використання дейтинг-сервісів,  що належать компанії Match Group.

З огляду на потенційні ризики, з якими стикаються користувачі, Тіндер впроваджує нові функції системи безпеки, серед яких є так звана тривожна кнопка, після натискання якої буде викликано поліцію. Користувач може натиснути її, якщо під час побачення щось пішло не так.

Крім того, в застосунку з’явиться можливість зачекінитися, повідомивши в такий спосіб друзям, де проходить побачення.

Якщо користувач відчує себе в небезпеці на побаченні, він/вона зможе натиснути на кнопку, яка тут же відправить сигнал диспетчерам. Спочатку диспетчер напише користувачеві і, якщо той не відповість, зателефонує йому. Якщо користувач не відповість і на дзвінок, то диспетчер викличе екстренні служби.

Мета такої схеми – дозволити користувачеві попросити про допомогу, не викликаючи підозр.

Для впровадження цих функцій власник Тіндеру компанія Match Group викупила частку в розробника застосунку Noonlight, який відстежує геолокацію і при необхідності повідомляє правоохоронним органам про загрозу користувачеві. Втім, щоб використовувати функції безпеки в Тіндері, користувачеві доведеться встановити і Noonlight.

Наразі нова функція доступна тільки в США. Вона з’явиться в новому розділі «Центр безпеки» і буде безкоштовною. Незабаром доступ отримають й інші країни, коли саме – не відомо.

Крім того, Тіндер тестує функцію верифікації фото. Так користувачі зможуть переконатися, що справді спілкуються з тим, кого бачать на фотографії, до того, як прийдуть на побачення.

Для підтвердження користувач повинен буде надіслати свої світлини, після чого штучний інтелект порівняє їх з опублікованими фото. Акаунти, що пройшли перевірку, будуть позначені спеціальним значком. У компанії запевнили, що ця функція стане доступна по всьому світу вже у 2020 році.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь