Спецпроєкти

Захищай свої особисті межі: в англійській мові з’явилося нове дієслово – to Meghan Markle


В англійській мові з’явилося нове дієслово – to Meghan Markle ( «меганмарклити»). Як можна здогадатися, це пов’язано з виходом колишніх герцогів Сассекських з королівської родини, їхньої відмови від титулів та переїзду до Канади.

Як зазначає The Guardian, «меганмарклити» — дієслово в минулому часі, вживається у значенні «цінувати себе і своє психічне здоров’я настільки, щоб покинути оточення, ситуацію або кімнату, в якій ваше справжнє “я” не сприймають або ігнорують».

Видання склало список ситуацій, в яких можна вживати слово «меганмарклити». Слово можна використовувати, коли вам потрібно відмовитися від вечірки, на яку не хочете йти, звільнитися з роботи, де вас не цінують, або закінчити деструктивні стосунки. Наприклад: «Я остаточно меганмаркнула свого колишнього минулої ночі та більше ніколи не буду відповідати на його провокаційні повідомлення».

View this post on Instagram

Boss bench moves.

A post shared by Jameela Jamil (@jameelajamilofficial) on

Якщо ж вас не цінують на роботі, можна сказати щось на кшталт: «Мабуть, прийшов час меганмаркнути: я так і не дочекалася підвищення за два роки, краще спробую себе в ролі інфлюенсера, ніж буду працювати там, де мене не цінують».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь