Спецпроєкти

Volvo отримав три нагороди у національній автомобільній премії «Авто Лідер 2020»


  • У грудні 2019 року було оголошено переможців щорічної національної автомобільної премії «Авто Лідер», яку проводить портал Auto.Ria.com.
  • Автомобілі Volvo здобули перемогу одразу в трьох номінаціях: Volvo S60 – «Автомобілі для ділових людей», Volvo XC90 – «Великі SUV» та у спеціальній номінації «Лідер технологій та інновацій».

«Авто Лідер 2020» – щорічна національна премія, мета якої – відзначити найкращі нові автомобілі року в Україні. Загалом премія складається з 13-ти основних номінацій та 4-х спеціальних. Переможців основних номінацій визначают шляхом відкритого всеукраїнського голосування читачів профільного сайту
Auto.Ria.com. Переможців спеціальних номінацій визначає експертне журі .

На премію 2020 року було зареєстровано 66 моделей різних брендів. Бренд Volvo вже третій рік поспіль стає лідером читацького голосування.

«Нам дуже приємно отримати цю нагороду. Конкуренція була серйозною, і ми вдячні нашим клієнтам та читачам, які знову і знову обирають бренд Volvo. Ми також дуже раді, що експерти оцінили, наскільки близько Volvo підійшов до автономного водіння. Коли це буде доступно і дозволено законодавством, я впевнений, що Volvo буде одним із перших брендів, який запропонує цю можливість автовласникам України. Безпека та автономне водіння – це саме той напрямок, куди рухається Volvo», — прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

Нагадаємо, Volvo XC90 є лідером продажів серед усіх моделей Volvo в Україні та входить до трійки лідерів
світових продажів. За 9 місяців поточного року глобально було продано 71 830 таких автомобілів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь