Спецпроєкти

Андрій Федорів рекомендує: 5 книг з мотивації, розвитку і творчости


Коучі з коучінгу, мотиватори з мотивації, інстаексперти – всі вони вчать нас, як вірити в себе і бути успішними, багатими та щасливими. Проте довіряти їхній експертизі ризиковано. Дослухатися краще до людини, яка має вплив, змінює країну або світ, а не лише написи в шапці профілю. А ще керує маркетинговим агентством, що створює бренди, варті Red Dot Award і Effie. Так, ми про Андрія Федоріва! Вже 27 лютого на DreamBIG Forum він чесно, без лозунгів на кшталт «Просто повір у себе» розповість, як мріяти сміливо і не боятися ризикувати. А поки тримай список корисних книжок для натхнення, які він рекомендує у своєму влозі.

«Наснага» Петті Мак-Корд 

Для міні-, мідл- і максіменеджерів

Мак-Корд – HR-директорка Netflix, нашого любого постачальника кіноконтенту. У книжці вона розповідає про «радикальну щирість», авторську методику, що допомогла їй побудувати сильну команду і круту корпоративну культуру. А ще авторка, озброївшись власними кейсами, доводить, що бути ейчаром-турботливою-матусею – вже не модно і не ефективно. 

«Нові правила ділової переписки» Максима Ільяхова і Людмили Саричевої 

Для всіх подіджиталізованих і не безробітних

Ця книга, як каже Федорів, для тих, у кого «завжди все несеться», тобто для нас, що потопаємо в дедлайнах і сотнях повідомлень у всіх месенджерах світу. Вона розповість, як спілкуватися з колегами і партнерами без (їхніх та своїх) сліз, роздратування, втраченого часу, реєстрації та есемес. Також подейкують, що після прочитання «Нових правил» можна нарешті припинити писати «Доброго часу доби!» в офіційних листах.  

«Золоте теля» і «12 стільців» Іллі Ільфа і Євгена Петрова

Для майбутніх кавергьолз і кавербойз «Форбсу»

Якщо ти прогулював «зарубіжку» в десятому класі і не читав оповідання про діамантошукачів Кису (не інстаграмного) і Бендера (не футурамного), то мерщій надолужувати. Якщо не прогулював, теж мерщій, бо Федорів каже, що ці книги містять багато ідей для чесних і прибуткових стартапів і надихають на креатив. Варто перевірити, еге ж?

«Від хорошого до великого» Джима Коллінза 

Для тих, хто прагне успішного успіху

Про цю працю Федорів говорить (дослівно) як про «мастрід, мастрід, мастрід!» Вона побудована на дослідженні професора Коллінза, який проаналізував досвід крутезних & багатезних компаній (як-от Gillette і Philip Morris), щоб зрозуміти причини їхнього успіху. Інсайдами та секретами на цю тему він і ділиться в книзі.

«Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґа Маккеона

Для тих, хто хоче нарешті стати менеджером і СЕО власного життя

Книга для тих, хто не вміє казати «ні». Погоджується на нецікаві зустрічі, бо «негарно відмовляти». Працює за шоколадку, бо «не брати ж грошей із троюрідного брата найкращої подруги». Витрачає свій час на непотрібне і нудне. Маккеон розповість, як навчитися завжди говорити «ні» і чому це круто змінить життя. 

Ще більше порад від Андрія Федоріва почуєш на DreamBIG Forum, «форумі великих мрійників». Серед інших спікерів DreamBIGForum — організатор форуму, засновник Taryan Group Артур Мхітарян, боксер Олександр Усик, засновник Fedoriv Group Андрій Федорів, бізнесмен з Дубаї Ахмед Бін Байят, співзасновниця агенції Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь, лайф-тренерка Алла Клименко та перший президент України Леонід Кравчук. Ведуча заходу — Маша Єфросиніна. Усі зібрані кошти будуть витрачені на благодійність. Купити квиток можна за посиланням

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь