Спецпроєкти

Adidas створили футбольне поле з пластикових пляшок


Ще у 2018 році німецька компанія adidas заявила, що до 2024 року планує повністю перейти на виробництво з переробленого пластику. Компанія поступово відмовляється від використання пластику і поліестеру у своїй продукції.  Деякі їхні колекції виготовлені із переробленого поліестеру.

Так, наразі Adidas представили перше футбольне поле під назвою 1,8, на створення якого було потрібно 1,8 мільйона пластикових пляшок, а також відходів, зібраних з пляжів. Поле розташоване на території середньої школи Едісон в Маямі і створено за підтримки організації Parley for the Oceans – вона бореться за збереження екосистеми океанів, та займається прибиранням пластикових відходів з прибережних територій.

З нагоди відкриття поля adidas спільно з Parley розробили лімітовану капсульну колекцію – до неї увійшли футбольні бутси adidas ADIZERO x Parley, бігові кросівки 4D RUN 1.0 x Parley і ULTRABOOST 20 SB x Parley, а також жіноча і чоловіча лінії спортивного одягу з переробленого пластику.

«Ми віримо, що за допомогою спорту зможемо змінити життя – це поле стало демонстрацією наших дій в цьому напрямку. Це більше, ніж просто місце для гри молодих спортсменів. Це нагадування про нашу колективну відповідальність щодо усунення пластикових відходів », – розповів директор з футболу adidas в Північній Америці Кемерон Коллінз.

Аdidas також випустили відеоролик про відкриття поля зі святковим футбольним турніром для учнів школи:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь