Спецпроєкти

Видавчиня bit.ua Тетяна Гриньова стала амбасадором українського фільму про біг «Пульс»


Видавчиня онлайн-медіа bit.ua та засновниця проєкту Kind Challenge Тетяна Гриньова стала бренд-амбасадоркою фільму «Пульс». Про це Тетяна заявила під час спільного виступу з продюсером спортивної драми Єгором Олесовом на презентації нового бігового сезону Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 від Run Ukraine та Kyiv Half Marathon.

Тетяна Гриньова
«У дитинстві не всіх з нас вчили мріяти. І деякі так і не вміють це в дорослому житті: ми звикли ставити собі цілі та плани, виходячи з можливостей, а не з бажань... Мене дуже надихають історії людей з божевільними, космічними мріями, які, всупереч всім законам логіки, соціальних стереотипів та навіть фізики, мріють великими масштабами і все роблять для своєї мрії. Для мене велика честь співпрацювати з командою фільму і допомагати: вірю, що тільки в команді ми можемо все подолати!»

Спортивна драма «Пульс» оповідає історію юної української легкоатлетки, яка живе в маленькому містечку, мріє звідти вирватися та потрапити на Олімпіаду. Дівчина робить усе можливе заради своєї мети. Проте внаслідок жахливої автомобільної аварії вона зазнає важких травм і майже втрачає зір, що, здається, назавжди позбавляє її можливости не лише займатися спортом, а й жити нормальним життям.

Фільм порушує багато питань: наївність та щирість юнацьких мрій, спортивні амбіції та шляхи досягнення мети, складні взаємини в родині, конкуренція, булінг. Особливе місце серед них посідає тема інклюзивности. У цьому сенсі діяльність Тетяни глибоко резонує з центральними меседжами стрічки.

Тетяна є засновницею проєкту Kind Challenge. Мета якого – популяризувати благодійність в Україні, зробити її зрозумілою та простою. Протягом 2019 року завдяки цій ініціативі вийшло зібрати понад 1 млн 360 тис. грн для підопічних фонду «Таблеточки». Тепер у межах Kind Challenge Таня запускає фандрейзингову платформу для бігунів, щоб розвивати бігову культуру та допомагати різним благодійним організаціям.

Тема бігу не є випадковою – Тетяна Гриньова займається бігом уже п’ятий рік. Усе починалося зі звичайних ранкових пробіжок, але згодом біг став для неї особистою формою медитації, а вже у 2018-му Тетяна пробігла 12 маратонів за 12 місяців і зібрала мільйон на благочинність. Зараз Тетяна займається популяризацією цього виду активности та розповідає, як бігом можна допомогти не лише собі, а й тим, хто цього потребує.

Як бренд-амбасадорка фільму «Пульс» Тетяна планує взяти участь у березневому забігу Long Training від Run Ukraine. Також під час промокампанії та релізу стрічки в кінотеатрах триватиме благодійний збір на фандрейзинговій платформі Kind Challenge для Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації». Уся активність буде спрямована на те, щоб привернути увагу до проблеми та сприяння активній реабілітації людей з ураженнями хребта та спинного мозку заради повноцінного включення їх у звичайне життя.

Зйомки спортивної драми «Пульс» було завершено на початку осени. Дата виходу фільму – 19 березня 2020 року.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь