Спецпроєкти

Журнал Time і канал Nickelodeon запускають премію «Дитина року»


Сьогоднішня молодь – це громадські активісти, стартапери, науковці, борці за справедливість і найактивніші борці за екологію. Що казати, якщо людиною року 2019 за версією Times стала шведська школярка та екоактивістка Грета Тунберг. Діти беруть все у свої руки і показують, що не потрібно недооцінювати думки та вчинки дітей та підлітків.

Саме тому журнал Time запускає франшизу своєї премії «Людина року»і разом з дитячим телеканалом Nickelodeon видання засновує нагороду «Дитина року».

Перша церемонія вручення пройде вже в грудні 2020-го року. Організатори нової премії виберуть та відзначать п’ять «молодих лідерів», які позитивно впливають та надихають інших своїм прикладом.

Фінал «Дитину року» буде одночасно транслюватися на телеканалах Nickelodeon і CBS. Під час церемонії серед п’яти дітей фіналістів виберуть одного, який і удостоїться звання «Дитина року». Деталі щодо процесу висування та подання заявки на Kid of the Year будуть оприлюднені пізніше.

Подія буде висвітлюватися і в журналі Time. Усі учасники премії «Дитина року» зможуть стати кореспондентами в проєкті видання Time for Kids, а також отримають доступ до всіх закритих заходів Nickelodeon.

Церемонію нагородження премії проведе Тревор Ноа — американський комік, актор і телеведучий. З 2015 року він працює у вечірньому ток-шоу The Daily Show на телеканалі Comedy Central.

«Я з нетерпінням чекаю, що стану частиною проєкту Nickelodeon та Time’s Kid of the Year, який відзначає все, що робить молодих людей дивовижними, і дає їм платформу, щоб їхні голоси були почуті, — сказав Ноа. — Сьогодні діти активно намагаються зробити світ кращим, і ми повинні докласти зусиль, щоб цьому сприяти. У цьому й полягає мета цього шоу».

«Діти як ніколи зараз керують культурним наративом стількома способами, і ми з Nickelodeon маємо честь співпрацювати з Time для нашого першого шоу в історії “Дитини року”, події, що відзначає дітей-змінотворців, які чинять позитивний вплив у їхніх школах, громадах і у світі», — сказав Роб Багшоу, віцепрезидент Nickelodeon.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь