Спецпроєкти

Мультфільм від МОЗ про коронавірус та як від нього захиститися (відео)


Міністерство охорони здоров’я створило два мультфільми про новий коронавірус. В одному йдеться про те, що таке COVID-19, а в іншому – відеоінструкція в разі підозри на інфікування та для профілактики захворювання.

У відео розповідають про те, що таке коронавірус і як від нього захиститися, радять не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до свого сімейного лікаря чи терапевта.

Що відомо про коронавірус

Для профілактики захворювання коронавірусної інфекції COVID -19 слід дотримуватися таких рекомендацій:

  • часто мити руки або обробляти дезінфекційними засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою;
  • уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • часто мити руки та не торкатися очей, носа та рота;
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Інструкція: як захиститися від коронавірусу

За інформацією МОЗ, станом на 26 лютого 2020 року у світі зареєстровано 81 005 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 762 – летальні. Одужало вже 30 109 осіб.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Також 24 лютого на пресбрифінгу Генерального директора ВООЗ щодо COVID-19 були оголошені перші результати місії до Китаю. Виявлено, що «епідемія в Китаї досягла свого піку між 23 січня і 2 лютого і відтоді неухильно знижується. Рівень смертности становить від 2% до 4% в Ухані і 0,7% за межами Ухані. Для людей із легким перебігом захворювання термін одужання триває близько двох тижнів, натомість люди з важким перебігом одужують протягом трьох-шести тижнів».

Зокрема було вирішено, що з 20-ї години 24 лютого у всіх людей, хто приїжджатиме з країн, де зареєстровані випадки захворювання COVID-19, перевірятимуть рівень температури тіла в аеропортах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь