Спецпроєкти

Виклик поліції через «тривожну кнопку» на смартфоні. У Києві запрацював застосунок MyPol


Розробники поліцейського мобільного застосунку MyPol запустили проєкт у Києві. Так, відтепер MyPol працює по всій Україні.

Застосунок #MyPol – це безкоштовний канал зв’язку в смартфоні між поліцією та громадськістю. За допомогою застосунку можна відправити сигнал SOS одним кліком, оцінити роботу поліцейських, залишити відгук про конкретного оперативника, читати новини або знайти найближче відділення на інтерактивній карті.

Як працює застосунок?

1. За допомогою застосунку можна миттєво викликати поліцію. Для цього достатньо просто натиснути на червону кнопку SOS, і ваш виклик поліція розгляне як першочерговий. Якщо виклик має інформаційний характер — патрульні отримають повідомлення, але відреагують у черзі пріоритетности. У випадку, якщо у вас немає доступу до інтернету, застрсунок запропонує надіслати вам зашифроване есемес-повідомлення чи зробити виклик.

2. Застосунок також надає можливість надсилання фото правопорушень, що допоможе диспетчерам набагато легше зорієнтувати патрульних на виклики.

3. Застосунок має функцію пошуку найближчих відділень поліції та медичної допомоги. Також через застосунок можна отримувати важливі сповіщення щодо оперативної ситуації в місті та області.

4. У застосунку можна залишити відгук та оцінити роботу поліцейських за номером жетону.

«Застосунок охоплює всі скарги на правопорушення. Ми вважаємо, що сервісом можна користуватися не тільки під час питання “життя чи смерть”, але й, наприклад, щоб проінформувати про неправомірне паркування чи невикористання пасків безпеки в таксі, або про телефонну розмову водія маршрутки під час їзди. Чи, як приклад, якщо ваші гучні сусіди не дають вам спати вночі — також скористайтесь застосунком», — зазначив СЕО проєкту MyPol, Дмитро Подворчанський. — Ми маємо за мету не тільки зробити сервіс, а й змінити культуру звернень до правоохоронних органів. Крім цього, у застосунку є можливість оцінити оперативників, що приїхали на місце події, як у сервісі Uber — водія».

Застосунок MyPol — це соціальний проєкт для населення України та гостей держави. MyPol було розроблено за підтримки ГО «Асоціація Noosphere», підприємця Макса Полякова та Патрульної поліції України ще у 2015 році. З 2016 року розпочалося тестування та підключення до роботи перших 10 областей.

Застосунок уже доступний до завантаження у Google Play і Apple Store та повноцінно працює у 23 обласних центрах України. Наразі його встановило вже 110 746 людей. Щотижня ним користується майже половина з них — 50 623 людини. За 2019 рік користувачі здійснили 5 500 звернень та оцінили роботу 1 000 робітників поліції.

Завантажуйте безкоштовно за посиланнями:
Android
http://bit.ly/2PmxitV
iOS
https://apple.co/2SZR7I7

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь