Спецпроєкти

Розіграш оригінальної картини Пабло Пікассо за 100 євро


Французька некомерційна організація Aider les Autres проводить благодійну лотерею, на якій можна виграти оригінал картини «Натюрморт» (Nature Morte, 1921) Пабло Пікассо вартістю $ 1,1 мільйона. Щоб взяти участь, необхідно тільки 100 євро і трохи фортуни, повідомляє Artsy.

Зібрані кошти підуть на забезпечення доступу до чистої води в Камеруні, Мадагаскарі та Марокко. Розіграш під назвою «1 Пікассо за 100 євро» відбудеться 30 березня.

Як це працює?

Купуючи квиток, ви допомагаєте 200 000 жителям Африки, надавши їм доступ до чистої води і шкільної освіти. Водночас ви випробовуєте шанс стати володарем оригінальної картини Пабло Піккасо вартістю $ 1,1 мільйона.

Зараз картина в Музеї Пікассо в Парижі. Вона виконана в стилі синтетичного кубізму. На картині в двомірному просторі зображені газета і склянка абсенту. Робота раніше належала колекціонеру Пікассо Девіду Нахмаду, потім була передана в Музей сучасного мистецтва Сан-Франциско.

Це вже другий розіграш робіт Пікассо. У 2013 році картину «Людина в циліндрі» (1914) виграв 25-річний Джеффрі Гонано, який взяв участь у лотереї випадково, оскільки не міг знайти, що повісити на стіну. Тоді розіграш проводився з метою збору коштів на створення центру прикладного мистецтва та інституту ханаанських, фінікійських і пунічних досліджень у Лівані.

Купити квиток: https://1picasso100euros.com/?lang=ru

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь