Спецпроєкти

Porsche безкоштовно встановить зарядні станції для електрокарів


За статистикою в Україні налічується понад 25 тисяч електричних та гібридних транспортних засобів. Лише у 2019 році на території країни було зареєстровано 671 новий електричний автомобіль. Кількість власників
електрокарів постійно зростає – відповідно підвищується попит на зарядні станції для автомобілів.

ТОВ «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер бренду Porsche в Україні, запрошує преміальні локації долучитися до проєкту Porsche Destination Charging.

Проєкт передбачає встановлення зарядних станцій для гібридних та електричних автомобілів на території об’єктів преміумсегменту. Він впроваджується, щоб розширити зарядну інфраструктуру та забезпечити потреби клієнтів у зарядних станціях найвищого класу.

Проєкт Porsche Destination Charging стартує в лютому 2020 року – перед появою нового Porsche Taycan в Україні. Перший електричний спорткар бренду буде представлено в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні наприкінці березня 2020 року.

У межах проєкту партнерства з локаціями Porsche надасть оригінальні зарядні станції Porsche Destination Chargers і забезпечить підтримку з підключення та встановлення обладнання. На кожній локації може розміщуватися 2 зарядні станції типу АС.

Офіційна дилерська мережа розпочала приймати попередні замовлення на електричний спорткар ще у 2019 році і зафіксувала високий попит серед українців. Сьогодні в Україні вже підписано 68 контрактів на Porsche Taycan.

Умови участи в проєкті

Локаціями для встановлення зарядних станцій Porsche Destination Chargers можуть стати ресторани, заміські комплекси, готелі, модні ательє, салони краси, приватні клініки, спортивні та оздоровчі клуби, тенісні корти, фітнес-, гольф- та яхтклуби, зони відпочинку преміумкласу тощо.

Для співпраці з Porsche та встановлення Porsche Destination Chargers достатньо мати всього 5 м вільного місця на власній території паркувального майданчика.

Кожен об’єкт інфраструктури з брендовими станціями Porsche Destination Chargers одразу відображається в навігаційній системі, доступній в режимі онлайн для всіх власників електричних та гібридних авто. Система відкриває мапу оригінальних зарядних станцій Porsche, доступних для використання.

Послуги зарядної станції зможе отримати електромобіль будь-якого виробника, вартість встановлюється на розсуд локації. Водночас клієнти Porsche отримають можливість заряджати авто на станціях Porsche Destination Chargers безкоштовно.

Беручи участь у проєкті Porsche Destination Charging, локація разом із брендом Porsche має встановити зарядну станцію на своїй території до 1 квітня 2020 року.

Виробник пропонує майбутнім власникам Porsche Taycan декілька опцій заряду для свого першого електричного спорткару: настінний блок, заряджання біля роботи чи спортзалу, або ж потужна інфраструктура зарядних станцій. Швидко і зручно зарядити електрокар, приємно провівши час на привабливій партнерській локації, – таку можливість українці точно оцінять.

На сьогодні партнерами проєкту вже стали ЖК «Чикаго» в Києві, оздоровчо-розважальний комплекс «Золота Форель» на Львівщині та Superior Golf & Spa Resort у Харкові, який встановить зарядну станцію до нового гольф-сезону.

Партнери, які хочуть долучитися до співпраці з найвідомішим брендом спорткарів у світі, та оснастити свою локацію зарядною станцією Porsche преміумкласу, можуть звернутися за детальною інформацією та партнерською пропозицією за адресою yantonyuk@winner.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь