Спецпроєкти

В Україні запустили сервіс, який сплачує кешбек за безпечне водіння


10 січня український стартап «Штрафи UA» за участю Міністерства інфраструктури запустив сервіс «Безпечне водіння», який оцінює безпечність водіння людини і за акуратне водіння нараховує кешбек від суми страхування.

Водій може увімкнути сервіс «Безпечне водіння» в застосунку «Штрафи UA» під час поїздок. Сервіс відстежуватиме дотримання швидкости, різкі старти і гальмування, а також користування телефоном за кермом. Після завершення поїздки система автоматично виконує завершення та надає рейтинг.

Зараз сервісом користується близько 10 000 людей. Тестовий запуск відбувся в січні.

Як працює сервіс?

Рейтинг водіння застосунок почне показувати після перших десяти поїздок. Разом із рейтингом водію запропонують винагороду – до 18% кешбеку від суми страхування. Розмір знижки залежить від рейтингу водіння, що буде змінюватись залежно від поведінки на дорозі.

«Матеріальна винагорода працює краще, ніж штрафи. Так народилася ідея розробити застосунок, який це дозволяє формувати легко та зручно», – заявляє засновник платформи Денис Дмитров.

Сервіс має на меті допомогти знизити кількість ДТП на дорогах.

Штрафи UA – платіжно-інформаційний сервіс для водіїв України, працює з 2016 року. З його допомогою можна оплачувати штрафи ПДР, перевіряти штрафи за парковку, купувати поліси ОСЦПВ (е-страховка).

Застосунок працює поки для iOS, незабаром планується запуск на Android.

Також у березні в Україні планують запустити систему автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь