Спецпроєкти

Китайський Центробанк знищуватиме та знезаражуватиме гроші для боротьби з коронавірусом


Центральний банк Китаю оголосив, що знезаражуватиме валюту для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Гроші опромінюватимуть ультрафіолетовим світлом або високими температурами, після чого опечатають на 1-2 тижні. Також поступово Центральний банк вводитиме нові купюри.

Готівку не тільки знезаражуватимуть, але й подекуди знищуватимуть. Зокрема йдеться про готівку, що надходить з районів, охоплених епідемією коронавірусу, а також з місць із високим ступенем ризику – з лікарень, ринків, громадського транспорту. Про це оголосив Народний банку Гуанчжоу. Це одна з ініціатив щодо боротьби з епідемією.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляла, що наразі невідомо, скільки китайський коронавірус Covid-19 живе на поверхнях, зокрема на грошах. Попередні дослідження показали, що він може вижити від 2 годин і більше.

На сьогодні понад 70 тис. людей інфіковані, майже 1,7 тис. померли, 11 тисяч одужало. Вірус охопив 20 країн. У містах Китаю закриті майже всі громадські місця, щоб уникнути скупчення людей і запобігти поширенню вірусу. Також у магазинах бракує овочів та фруктів, транспортне сполучення обмежене між багатьма китайськими містами.

Поза межами материкового Китаю найбільше випадків зараження зафіксували в Сінгапурі, Гонконгу, Японії та Таїланді. Також відомо про 355 інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess

Про це свідчать дані із сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

До того ж у китайській провінції Хубей, яка є епіцентром розповсюдження коронавірусу, місцевим жителям заборонили виходити з дому та використовувати власний транспорт.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь