Спецпроєкти

Мережа АТБ вводить обмеження на продаж товару в одні руки під час карантину


Мережа магазинів «АТБ» з 18 березня вводить обмеження на продаж товарів в одні руки.

З метою забезпечення можливості населення придбати усі необхідні товари мережа вводить обмеження на продаж товару:

  • пиво, вода та напої – не більше 12 шт. в одні руки,
  • а весь інший товар — в кількості до 5 шт або кілограм в одні руки.
  • При цьому з 19 березня знімуть обмеження на продаж овочевої групи товарів. Обмеження щодо всіх інших видів продукції діятимуть до кінця карантину, але у мережі припускають, що обмеження можуть зняти раніше. При тому у мережі супермаркетів запевняють, що запасів товарів є в достатній кількості.

Таке обмеження було спричинене створенням штучного ажіотажу та спекуляцій, оптову закупівлю товарів першої необхідності, що пов’язано з панічними настроями деяких покупців. Клієнтів закликали не панікувати.

Водночас в інших великих мережах продуктових магазинів, таких як «Сільпо», «Наш край», «Рукавичка» та «ЕКО маркет» поки жодних обмежень вводити не планують. На сайті «Сільпо» зазначають, що товарів є вдосталь. Так само у всіх магазинах мереж посилили санітарно-гігієнічні правила, поверхні обробляють дезінфікуючими засобами.

Державна митна служба України повідомляє, що попри запровадження карантину та обмежень на перетин державного кордону, в Україні не має бути дефіциту продовольчих продуктів.  90% всіх продуктів харчування, які споживають українці — вітчизняного походження, тому перебоїв з постачанням цих продуктів до супермаркетів через митницю бути не повинно.

Так само британські супермаркети запроваджують обмеження на продаж товарів. Наприклад, Tesco, одна з найбільших мереж продуктових магазинів, дозволяє покупцям придбати за один раз не більше двох одиниць найбільш затребуваних товарів – макаронні вироби, туалетний папір, ультрапастеризоване молоко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь