Спецпроєкти

5 українців, які увійшли до рейтингу 30 Under 30 журналу Forbes


5 українців увійшли до цьогорічного списку тридцяти найуспішніших у своїй галузі особистостей, яким не виповнилося 30 років. Це 5-ий щорічний список журнал Forbes, який відзначає 300 молодих лідерів-візіонерів з 32 країн світу, які змінюють бізнес, мистецтво, суспільство, спорт тощо. Серед них :

Українська реперка Alyona Alyona ( у категорії Celebrities)

Реперку включили у розділ Entertainment, у якому цього року також є фронтмен Years & Years Оллі Олександр, актори Шуті Гатва із серіалу «Статеве виховання», Джордж Маккей із фільму «1917» та Фрея Аллан із серіалу «Відьмак».

«Колишня викладачка дитячого садка перевизначає, як виглядає та звучить реп. Alyona Alyona представляє український реп у світі. Вона гастролює по всій Європі і є однією з головних артистів своєї країни», − пише Forbes.

Тенісистка Еліна Світоліна ( у категорії Sports & Games 2020)

Еліна Світоліна є регулярним учасником турнірів “Великого шлему” і зібрала 14 титулів одиночного розряду WTA, включаючи трофей у фіналі WTA 2018 року. Тенісистка займає 3-е місце в рейтингу WTA. Вона також заснувала фонд «Еліна Світоліна» у 2019 році, який підтримує молодих та талановитих спортсменів за допомогою стипендій, таборів, позашкільних програм та спеціальних заходів.

Українські підприємці, співзасновники сервісу замовлень їжі Allset Стас Матвієнко та Анна Поліщук (у категорії Technology)

Українці Анна Поліщук та Стас Матвієнко є співзасновниками Allset, платформи, яка дозволяє робити передзамовлення у ресторанах, бронювати столики, заздалегідь оплачувати замовлення та залишати чайові. Allset надає свої послуги понад 2500 ресторанам у 12 американських містах.

Співзасновниця фітнес-додатку BetterMe Вікторія Репа (у категорії Technology)

Вікторія Репа є співзасновницею застосунку BetterMe для здоров’я та фітнесу, який завантажили понад 50 мільйонів користувачів. Застосунок входить до ТОП 5 найпопулярніших додатків у розділі здоров’я та фітнесу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь