Спецпроєкти

Як італійці не втрачають оптимізм через коронавірус (відео)


Італія стала другою після Китаю країною, яка найбільше постраждала від коронавірусу. З 10 березня в Італії діє режим надзвичайної ситуації, місцева влада обмежила пересування жителів, закрили школи, магазини і ресторани, скасували масові заходи і футбольні матчі національного чемпіонату.

Італійці, які вимушені залишатися вдома, аби підняти дух та підбадьорити одне одного, виходять на балкони і разом співають пісні. У соцмережах місцеві жителі та медіа почали поширювати відео, на яких замкнені в  домівках італійці виходять на балкони з бубнами, акордеонами та іншими інстурментами і співають.

 

Відео, де італійці співають зі своїх вікон «Viva la nostra Siena», гімн про своє прекрасне місто, стало дуже швидко популярним у соцмережі. Користувачі називають це «прекрасним» проявом солідарности та взаємопідтримки італійців.

На четвертий день карантину від Турину до Неаполя  поширився флешмоб: італійці співають державний гімн «Fratelli d’Italia», використовуючи замість музичних інструментів сковорідки.

 

Жителі Неаполя, наприклад, аби підняти собі настрій, співають гімн футбольного клубу «Наполі» та «імпровізовані кричалки». Радісний гул та свист шириться на сусідні вулиці міста.

 

13 березня о 18:00 за місцевим часом в Італії відбувся «Звуковий флешмоб» (Flashmob Sonoro). Італійці в один момент відчинили вікна та зіграли на музичних інструментах.

Нещодавно поліція Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта звернулася до злочинців з таким повідомленням: «З огляду на підтверджений випадок зараження COVID-19 серед громади департамент поліції Солт-Лейк-Сіті просить припинити всю кримінальну/злочинну діяльність до подальших вказівок. Висловлюємо вдячність за очікувану співпрацю в справі припинення злочинів та заздалегідь дякуємо злочинцям».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎