Спецпроєкти

Без знущань над собою: гайд з усвідомленої підготовки тіла до літа


Залишилося три місяці до літа, а це означає, що бажання мати стрункий вигляд спонукає нас до різних челенджів, не завжди корисних для організму. Йдеться про дієти та тренування, якими ми тільки виснажуємо себе. Пропонуємо відмовитися від цих практик і налагоджувати раціон поступово й усвідомлено. І тому підготували декілька правил трансформації до літа, про які тобі варто пам’ятати. 

Здорове харчування – це не щось важкодосяжне та дороге. Тобі не обов’язково купувати чіа, кіноа, ягоди годжі або мигдальне молоко. Надай перевагу натуральним продуктам, насамперед рослинного походження, овочам, фруктам, рибі, молочним продуктам. Вони не менш смачні та корисні. 

Не змушуй себе їсти щось, тільки тому що це вважається корисним. Краще експериментуй, доки не відшукаєш «свої» ідеальні за смаком і складом страви. А такі є, не сумнівайся. 

Потрібні пруфи? Отримаєш їх 5 березня о 20.00, під час званої вечері болгарського шеф-кухаря Миколи Немігенчева. Він прихильник здорового харчування і засновник мережі доставки здорової їжі «Сильне харчування». Страви за його рецептами обирають професійні спортсмени та просто ті, хто стежить за фізичною формою. На званому вечорі Микола почастує гостей саме цими стравами – корисними і такими, що відсилають до традицій болгарської кухні. У меню – лососевий тартар, тістечко з ароматом бурбонської ванілі, ніжне молоде курча та інші смаколики. 

У твоєму раціоні повинні бути жири, білки, вуглеводи, клітковина і рідина. Якщо щось із цього на певний час виключити – відмовитися від жирів або їсти здебільшого білок, як радять інтернет-дієтологи, – раціон буде незбалансованим. Тому тобі складніше буде залишатися продуктивним або продуктивною. 

Більше рухайся: правильне харчування в тандемі з чотирнадцятьма тисячами пройдених кроків у день може творити дива!

Дотримуйся work-life balance. Пам’ятай, що ментальне здоров’я не менш важливе, ніж фізичне. Саме тому дозволяй собі відпочинок, чил-аут і трошки прокрастинації для відновлення сил після чотирнадцяти тисяч пройдених кроків. 

І пам’ятай: найважливіша людина для тебе – це ти сам/ сама. А тепер – гайда готуватися до літа із задоволенням. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь