Спецпроєкти

Влада Мюнхена частково компенсуватиме жінкам нічні поїздки в таксі


Повертаючись додому пізно ввечері пішки або на громадському транспорті, жінки можуть почуватися в небезпеці. Не всі жінки можуть дозволити собі повернутися додому на таксі, адже вартість такої поїздки в Мюнхені чимала. Знаючи про це, влада Мюнхена випустила ваучери, якими жінки можуть частково оплатити таксі в нічний час, щоб повернутися додому. Про це повідомляється на офіційному сайті міської адміністрації.

Так, з 1 березня в баварській столиці будь-яка жінка віком 16 років і старше може отримати ваучер на 5 євро для поїздки на таксі в нічний час – з 22 години до 6 ранку. Для цього їй потрібно звернутися в інформаційний центр або в центри обслуговування населення. За один раз можна отримати три ваучери, а за одну поїздку можна витратити один із них.

Скористатися знижкою можуть як мешканки Мюнхена, так і туристки. Ваучери діють при умові, якщо клієнтка їде в напрямку місця проживання – будинку або готелю, зокрема в передмістя. Купони не діють при поїздках в клуби або ресторани.

«Жінки по дорозі додому вночі часто почуваються невпевнено, особливо коли на вулиці мало людей або їх взагалі немає. Почуття страху обмежує їхню свободу пересування. А таксі для жінок – це чудовий спосіб безпечно і без страху повернутися додому», – йдеться в повідомленні.

За даними газети Augsburger Allgemein, з міського бюджету на ці цілі виділять € 1 мільйон. Програму запускають на півроку, але можуть продовжити й на довший термін. Якщо цей підхід доведе свою ефективність, то паперові ваучери замінять застосунком для смартфона. Подібні заходи вже діють в інших німецьких містах – Мюнстер і Галле.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь