Спецпроєкти

Олімпіаду 2020 в Токіо перенесли на наступний рік


Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно переносить літні ігри 2020 року через загрозу поширення коронавірусної інфекції.

Президент МОК Томас Бах погодився з пропозицією прем’єр-міністра Японії Абе перенести тридцять другі літні Олімпійські ігри, які мали відбутися в Токіо, на один рік. Тобто Олімпійські ігри повинні провести не пізніше літа 2021 року.

Ще кілька днів тому МОК разом з Токійським організаційним комітетом і урядом Японії заявляли, що планів відкладати Олімпіаду немає. Проте на основі заяви генерального директора ВООЗ Тедроса Аданома Гебреісуса про прискорення пандемії президент МОК і прем’єр-міністр Японії прийшли до висновку, що Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені на дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року задля збереження здоров’я спортсменів, всіх учасників Олімпійських ігор та міжнародної спільноти.

Було вирішено, що Олімпійський вогонь залишиться в Японії, а ігри збережуть назву Олімпійських і Паралімпійських ігор Токіо-2020.

Раніше,  національні олімпійські комітети Австралії і Канади вирішили не посилати свої збірні на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

На початку березня організаційний комітет розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, тільки через телевізійну трансляцію змагань, проте пізніше виключив таку можливість, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь