Спецпроєкти

АТБ, ROZETKA та Нова пошта разом запускають доставку продуктів


АТБ, ROZETKA та Нова пошта в тестовому режимі почали доставляти продуктові набори у  Дніпропетровській області за собівартістю. Компанії об’єдналися, щоб допомогти українцям дотримуватися правил карантину та залишатися вдома.

«Сьогодні ми разом з АТБ та Новою поштою запускаємо доставку продуктів харчування додому», – коментує співзасновник ROZETKA Владислав Чечоткін. «Починаємо з пілота в Дніпропетровській області – за тиждень ми сподіваємося протестувати формат, зрозуміти наскільки те, що ми пропонуємо, підходить людям, чи будуть вони користуватися такою пропозицією. Це також можливість на відносно невеликому обсязі усунути потенційні труднощі, які можуть виникнути».

Функції в партнерстві розподілено наступним чином: АТБ формує пакети і продає всі продукти за мінімально можливою вартістю. ROZETKA надає свій сайт для їх розміщення і обробляє всі замовлення безкоштовно. Нова пошта здійснює доставку по собівартості. На доставку буде потрібно 3-5 годин від моменту замовлення до моменту отримання набору.

Українцям запропонують три продуктових набори: від 400 до 700 гривень. Базовий включає в себе яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, чай, фрукти і овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило, серветки. Після тестового періоду проект планують запустити по всій Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎