Спецпроєкти

Виробники презервативів говорять про стрімке зростання продажів у зв’язку з карантином


Мільйони людей самоізолювалися на тлі спалаху нового коронавірусу. Виявилося, що не тільки туалетний папір, засоби дезінфекції та гречка мають попит серед покупців під час карантину. Виробники презервативів також говорять, що стрімко зросли продажі презервативів.

Наприклад, американський бренд Promescent повідомив, що з 5 березня кількість онлайн-замовлень збільшилася на 54%. «Презервативи виявилися в списку товарів, які складно придбати під час самоізоляції в Америці у зв’язку зі спалахом коронавірусу», − пише видання Miami Herald.

«У часи невизначености та ізоляції природно прагнути фізичної і емоційної близькости», − зазначив генеральний директор компанії Джефф Абрахам, додавши, що презервативи не єдиний товар, який вони продають більше. Так, з 5 березня інтимні гелі замовляють на 78% частіше, продажі спрею Climax зросли на 42%, лубрикантів – на 35%.

Так само аптеки в Індії повідомили про збільшення продажів презервативів. Те ж саме спостерігається в Китаї за даними Reuters. Відколи Pornhub вирішив до 23 квітня надати безкоштовний преміумдоступ всім користувачам, зріс попит і на сексіграшки.

Катаклізматичні події та стихійні лиха, які змушували людей залишатися надовго вдома, часто провокували стрибок народжуваности. Сексуальні терапевти передбачають у грудні бебі-бум.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь