Спецпроєкти

Євро-2020 перенесуть на 2021 рік


Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прийняв рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на літо 2021 року через пандемію коронавірусу COVID-19.

Чемпіонат мав проходити з 12 червня по 12 липня 2020 року в дванадцяти європейських містах (Санкт-Петербург, Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Бухарест, Дублін, Копенгаген, Будапешт, Глазго, Більбао, Амстердам). Так, тепер Євро відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року

Інформація про перенесення Євро-2020 з’явилася в твіттері Норвезької футбольної асоціації. Найближчим часом УЄФА також повинен вирішити долю Ліги чемпіонів, Ліги Європи і національних чемпіонатів сезону 2019/2020. Ще під час засідання мають вирішити, чи зупиняти національні чемпіонати серед футбольних клубів. Наразі вже «пішли на карантин» чемпіонати в Італії, Іспанії, Нідерландах, Англії та низці інших країн Європи.

Натомість скасовувати Олімпійські ігри 2020 в Токіо Міжнародний олімпійський комітет поки не планує та виключив можливість проведення Літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо без глядачів, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.  Усіх спортсменів закликають продовжувати якнайкраще готуватися до Олімпіади.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь