Спецпроєкти

Євро-2020 перенесуть на 2021 рік


Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прийняв рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на літо 2021 року через пандемію коронавірусу COVID-19.

Чемпіонат мав проходити з 12 червня по 12 липня 2020 року в дванадцяти європейських містах (Санкт-Петербург, Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Бухарест, Дублін, Копенгаген, Будапешт, Глазго, Більбао, Амстердам). Так, тепер Євро відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року

Інформація про перенесення Євро-2020 з’явилася в твіттері Норвезької футбольної асоціації. Найближчим часом УЄФА також повинен вирішити долю Ліги чемпіонів, Ліги Європи і національних чемпіонатів сезону 2019/2020. Ще під час засідання мають вирішити, чи зупиняти національні чемпіонати серед футбольних клубів. Наразі вже «пішли на карантин» чемпіонати в Італії, Іспанії, Нідерландах, Англії та низці інших країн Європи.

Натомість скасовувати Олімпійські ігри 2020 в Токіо Міжнародний олімпійський комітет поки не планує та виключив можливість проведення Літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо без глядачів, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.  Усіх спортсменів закликають продовжувати якнайкраще готуватися до Олімпіади.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ 17 ідей, що робити вдома на карантині

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь