Спецпроєкти

Як проводити гігієну автомобіля, щоби зменшити ризик поширення COVID-19


Щоби протидіяти розповсюдженню коронавірусу, кожному автовласнику слід ретельно обробляти транспортний засіб у період його експлуатації. Jaguar Land Rover дослідив найнебезпечніші зони в автомобілях та розробив коротку інструкцію для їхньої ефективної дезінфекції.

Коронавірус може залишатися на поверхнях – металі, склі або пластику – протягом п’яти днів. Зони високого ризику в автомобілі – це кермо, важіль перемикання передач, перемикачі світла і склоочисників, ремені безпеки, дзеркала, дверні ручки, регулятори вікон, систем кондиціонування, аудіовізуальних систем, екранів, а також панель приладів, кришка паливного баку та ключі.

Ці зони потрібно ретельно обробляти після або перед експлуатацією авто, використовуючи дезінфекційні серветки. Їх постійно потрібно мати в автомобілі. У нагоді можуть стати й інші засоби, якими лікарі радять користуватися в період розповсюдження вірусу.

Як правильно дезінфікувати автомобіль

1. Обробіть руки спиртовим гелем.

2. Одягніть на руки нітрилові рукавички.

3. Приберіть та утилізуйте сміття із салону автомобіля: бардачка, кишень дверей, підстаканників, підлокітників, а також із багажного відділення та інших секцій.

4. Дезінфікуйте зони підвищеного ризику. Якщо у вас немає спеціальних серветок, розпиліть мильний розчин з водою і після цього протріть ганчіркою з мікрофібри. Обробити потрібно сидіння, руль, панель передач, підлокітники та бардачок. Регулярно дезінфікуйте ключі від автомобіля!

5. Залиште транспортний засіб і зачиніть двері.

6. Ще раз обробіть руки спиртовим гелем.

Якщо ви змушені щоденно бути на робочому місці за графіком, то в робочі дні тижня варто поставити нагадування на мобільному телефоні. Це допоможе не забувати про гігієну автівки, завчасно виходити з дому для його дезінфекції або згадати про це наприкінці робочого дня.

Під час поширення коронавірусу не варто перевозити одночасно багатьох пасажирів у автомобілі чи дозволяти знайомим користуватися ним без важливих причин.

Дилерські центри Jaguar Land Rover проводять щоденну дезінфекцію автомобілів для клієнтів. До клієнта приїжджає, наприклад, представник дилерського центру, автомобіль забирають на автовозі для сервісу, а ввечері повертають. Утім, водіям також необхідно дотримуватися головних порад гігієни в авто.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь