Спецпроєкти

Як стати IT-фахівцем: невеликий (та дієвий) гайд


Увійти в IT – це трохи більше, ніж мрія. І не дарма – за даними досліджень експертів Асоціації «IT Ukraine» та Офісу ефективного регулювання, IT-сфера – одна з найуспішніших і найприбутковіших у нашій країні. Тож зарплатні там високі, завдання масштабні, можливості розвитку – безмежні. Та увірватися до IT-сфери не так просто, як здається: «курсів з програмування»  чи диплома вебаналітика з місцевого вишу замало. А от чого не буде замало – розповідаємо. 

Фундаментальна освіта. Не вір заманливим історіям IT-шкіл, що обіцяють навчити кодити за 2,5 місяці, і оминай ноунейм-курси, які вирощують java-розробників за експрес-програмою. Якщо хочеш увірватися до IT, приготуйся постійно та ґрунтовно навчатися. 

Гарна новина: стартувати можеш уже 30 березня! Саме цього дня у Харкові та Києві Ufuture та Insoft на базі UNIT Factory запускає нову освітню IT-програму ucode. В її основі – методика Challenge based learning, що передбачає застосування технологій задля вирішення реальних життєвих завдань. Ще одна особливість ucode – орієнтація на гейміфікованість, роботу в команді (peer-to-peer learning) і самостійність (жодних вчителів-наглядачів!) 

Програма розрахована на 16 місяців. За цей час студенти опанують мови програмування Java та С++, працюватимуть над створенням власного продукту (в команді та самостійно), зустрінуться з топовими фахівцями IT-індустрії. Вимоги прості: вік 17+ та знання англійської на рівні B1+. Гайда подаватися

Знання англійської мови. Айтішніку варто знати не тільки мови програмування, а й іноземні також. Аби спілкуватися із зарубіжними клієнтами (яких має чимало українських IT-компаній), читати професійну літературу, не чекаючи на її переклад українською (а за цей час інформація вже може застаріти), працювати з технічною документацією без гуглперекладача… Словом, англійська тобі точно знадобиться. 

Приналежність до IT-ком’юніті. Спілкуйся з тими, в кого вийшло «увійти в IT» – хоч у фейсбук-спільнотах, хоч у реалі. Шукай таких собі «старших братів» (або сестер), які радитимуть тобі гарну професійну літературу, додаткові (до основної освіти) онлайн-курси, навчальні сайти, осередки досвідчених айтішників в онлайні. Спостерігати за «тими, в кого вийшло» завжди приємно і натхненно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь