Спецпроєкти

Чужих батьків не буває: українці можуть замовити доставку продуктів літнім людям


Літні люди найбільш вразливі до коронавірусної інфекції. Для них дотримання карантину особливо важливе. Їм просто заборонено виходити з домівок, а тим більше стояти в чергах супермаркетів.

Тому ROZETKA, Нова пошта та фонд «Життєлюб» за підтримки міських соціальних служб запустили проєкт допомоги літнім людям.

Як допомогти?

1. На сайті ROZETKA оплатіть продуктовий набір, який доставлять пенсіонерам. Набір, складений фондом «Життєлюб», коштує 225 гривень. До нього входять гречка, макарони, рис, цукор, пшенична крупа, м’ясні консерви, соняшникова олія, солодощі та туалетний папір.

2. Оформлюючи замовлення, виберіть доставку «Життєлюб».

3. Оплатіть його онлайн карткою.

4. За кілька днів соціальні служби доставлять ваш набір пенсіонеру.

Наразі проєкт працює в тестовому режимі в трьох містах: Києві, Дніпрі та Львові.

Щодня фонд «Життєлюб» розподіляє всі пакети між містами, які беруть участь в ініціативі. Нова пошта формує та доставляє їх до соціальної служби кожного міста, а далі команди соцпрацівників та волонтери розвозять набори пенсіонерам.

«За даними соціальних служб, Київ потребує 60 тисяч пакетів на місяць, Дніпро — 12 тисяч, Львів — 5 тисяч. І це тільки ті люди, які стоять на обліку. Ми розуміємо важливість цього проєкту і плануємо масштабувати його на всю Україну», – зазначає співзасновник ROZETKA Владислав Чечоткін.

Протягом останніх 6 годин було замовлено 3 000 продуктових наборів для літніх людей. «Це 15 тонн продуктів, які вже сьогодні Нова пошта почне формувати і відправляти по містах, а соціальні служби з початку тижня – розвозити тим, кому дуже потрібна допомога», – додає Владислав Чечоткін.

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь