Спецпроєкти

10 найдивніших на світі порад, чим зайнятися на самоті


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Будьмо відвертими: ми вже всі втомилися від дуже корисних ідей, що робити на карантині. Хоча б наодинці із собою інколи можна забути про успішний успіх і зайнятися абсолютно несерйозними та навіть абсурдними справами. Про це ви ніколи нікому не розповісте: те, що трапилося на карантині, залишиться на карантині. 

Ми впевнені, що ви вже точно щось робили з нашого списку 10 дивних порад для самоізольованих. Врешті-решт, це просто весело.

Співати вигаданими мовами

Якщо просто голосно співати улюблені пісні – для вас уже пройдений етап, переходьте на вигадані мови. У дитинстві у вас точно була одна-дві в запасі. Розширюйте свою колекцію звуків, вигадуйте найкрутіші рими, передавайте емоції силою одного голосу – не обмежуйте себе тільки відомими треками.

Якщо ж ви з клубу тих, хто любить поговорити сам/-а із собою, підключайте дивні акценти – так розмова стане значно веселішою. Або згадайте тарабарщину (у школі її називали ще «цегляною» чи «солоною» мовою): це коли після кожного складу додають визначені літери (найчастіше «ко»). Виходить кумедне шифрування речень, що їх можуть розібрати лише посвячені.  

Приготувати страву з усіх інгредієнтів, що є в холодильнику

Змішайте геть усі продукти, які знайдете на своїй кухні. Приготуйте екзотичний смузі чи вишуканий пиріг. Якщо все зовсім погано – зваріть хоча б суп. Їсти це потім необов’язково (можливо, навіть небезпечно). Але трішечки все ж спробуйте: а раптом ви відкрили новий кулінарний шедевр?

Гуглити інформацію про себе

Якщо ви досі цього не робили – вважайте, життя промайнуло повз. Будьте готові знайти давно забуті фотографії з 5 класу, пригадати свій перший підробіток у старшій школі чи знайти кохання всього життя, про яке ви жодного разу не згадували за останні роки. А читати свої підліткові переписки в соцмережах – це особливий вид розваги. Швидше за все, ваша реакція змінюватиметься від «це був/-ла не я» до «як із мене взагалі щось путнє виросло?». А інколи можливі й істеричні напади сміху.

Розмовляти кумедним голосом із тваринами або рослинами

Раптом ви завжди стримували себе, щоб не звертатися з дурненькими інтонаціями до своєї кішки, собаки або равлика. Тепер немає жодних обмежень. Висловіть їм усе, що накопичилося за місяці та роки, – й сподівайтеся, що вони ніколи не навчаться розмовляти.

Якщо ж домашніх улюбленців у вас немає, підійде й фікус у вазоні. На самоізоляції це також не найгірший співрозмовник.

Брати інтерв’ю в самого/-ї себе

Не знаємо, кому ви хотіли завжди дати інтерв’ю: Дудю, Опрі чи Джиммі Феллону. Але зараз саме час готуватися до майбутніх зіркових виступів. Аби жодне незручне запитання не настигло вас зненацька. Подумайте, як би ви подали свою історію життя та чим пояснили незрозумілі вчинки. Не такі, як у цьому списку, а насправді неоднозначні.

Танцювати оголеним/-ою перед дзеркалом

Без жартів, це один із найкращих способів полюбити своє тіло. Не просто стояти перед дзеркалом у вигідних позах, а рухатися так, як цього вимагає ритм музики. Пробувати нові рухи, придумувати власний танець і просто кайфувати від часу із самим/-ою собою. До того ж це чудове фізичне навантаження, набагато веселіше за звичне тренування. 

Дивно вдягатися

Якщо джинси та сорочка налаштовують вас на продуктивну працю, то фріковий образ ввечері точно допоможе розважитися. Одягніть на себе все найблискучіше, найяскравіше та найепатажніше з гардеробу. Зробіть макіяж, із яким ви ніколи б не вийшли на вулицю (і це стосується обох статей!). Комбінуйте речі, що їх стилісти назвали б непоєднуваними, або ж одягайте їх не за призначенням.

А якщо хочете відчути себе дитиною, зробіть образ привида з простирадла або діснеївської принцеси зі старих штор.

Знайти власну систему вимірювання

Подивіться уважно на свого кота. Або на яблуко. На будь-що. А потім подумайте: яка довжина вашої стіни в котах / яблуках? Яка має бути дистанція на карантині між людьми, якщо вимірювати вашим котом? Скільки яблук потрібно пройти, щоб дістатися до найближчого магазину?

Подолаємо абстрактні умовності на кшталт метричної системи!

Уявити себе в реаліті-шоу

Якщо ви геть песиміст, то можна взяти й «Шоу Трумана». Але в якомусь несерйозному реаліті буде все ж веселіше.

У такому варіанті ви навряд чи будете займатися всіма справами із цього списку. А от саморозвиток, навчання або просто естетичне дозвілля стануть більш цікавими. Адже уявним глядачам себе зазвичай показують тільки з найкращого боку й із мінімумом трешу.

Декламувати вірші на диктофон, а потім слухати запис

Читати вірші вголос – це просто приємно та надихає. Але спробуйте якось записати на диктофон свою декламацію. Уявіть себе диктором на радіо, голосом аудіокнижки або актором/-кою під час озвучення мультфільмів. Стежте за інтонаціями, легкістю вимови та тембром. А потім прослухайте себе (не лякайтеся власного голосу, ми всі так реагуємо на свої записи). Це крутий досвід, щоб потім розмовляти ще більш виразно та легко.  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь