Спецпроєкти

Airbnb запустив сервіс онлайн-вражень


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Платформа Airbnb оголосила про запуск сервісу «Онлайн-враження», за допомогою якого можна буде подорожувати та досліджувати світ, не виходячи з дому. Новий проєкт став відповіддю компанії на жорсткі заходи самоізоляції через пандемію коронавірусу. Із сервісом Online Experiences люди мають можливість подорожувати віртуально, а хости з 30 країн світу – заробляти під час пандемії COVID-19.

Для віртуальних мандрівників на сайті доступні понад 50 різних можливостей. І ще тисячі інших вражень з’являться на майданчику в найближчі місяці. Airbnb пропонує користувачам помедитувати з буддистськими ченцями, приготувати страву місцевої кухні з марокканської сім’єю, навчитися танцювати танго з професійними танцюристами з Аргентини або дресирувати собак-пастухів в Австралії, потренуватися з олімпійськими чемпіонами.

Онлайн-подорожі відбуваються в групах. У Airbnb кажуть, що перевагою групових занять є те, що їхні члени зможуть знайомитися між собою, а до занять з інструкторами не треба готуватися. Усі віртуальні ескурсії та лекції відбуваються за допомогою програми для відеодзвінків Zoom.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь