Cпецпроєкти

Будинок-музей Фріди Кало тепер можна відвідати онлайн


У Мехіко запустили  360-градусний віртуальний тур  «Блакитним будинком» – музеєм художниці Фріди Кало. Про це повідомляє Dazed. Фріда Кало більшу частину життя провела саме в Casa Azul.

View this post on Instagram

#DíaDeLaMujer #8m

A post shared by Museo Frida Kahlo (@museofridakahlo) on

У «Блакитному будинку» виставляють чимало значимих робіт художниці, наприклад, картини «Viva la vida!» та «Фріда і кесарів розтин». Відвідувачі зможуть побачити оригінальні меблі, її особисті речі та полотна,  а також роботи чоловіка Фріди – художника Дієго Рівери. У колекцію входять і традиційні мексиканські сукні художниці та інше вбрання – загалом понад 300 предметів одягу.

Також віртуальні відвідувачі зможуть потрапити на кухню, де Кало та її чоловік Рівера зустрічалися з комуністичним діячем Левом Троцьким, ательє, в якому зберігаються фарби і мольберт художниці, та неймовірний сад навколо будинку.

Відвідати віртуальний тур можна за посиланням.

Фріда Кало – мексиканська художниця, у роботах вона поєднувала кубізм, символізм та сюрреалізм. «Ля Каса Асуль» як музей, присвячений Фріді Кало, відкрили для публічного доступу 1958 року. Щомісяця його відвідує близько 25 тис. осіб.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Make love, not art. 6 історій шаленого кохання митців
ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ 10 кращих біографій відомих людей

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь