Спецпроєкти

Наші герої. На честь лікарів у трьох містах України підсвітили фасади будівель


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Вже близько 20% хворих в Україні – медики. Лікарням бракує засобів захисту, устаткування, а інфікований медперсонал потрібно лікувати. Аби висловити подяку медикам та зібрати кошти на їхню підтримку, компанія Expolight разом з провідними девелоперами та активним бізнесом України запустила акцію «Лікарі – наші герої». 

У межах акції підсвітили фасади будівель у Києві, Дніпрі, Одесі в біло-червоній гамі подібно до того, як у багатьох країнах медиків підтримують символічно освітленими спорудами в кольорах служб охорони здоров’я. Білий символізує медичні халати, червоний – вдячні серця.

Expolight підсвітила Костел св. Миколая, житлові комплекси CHICAGO Central House, Tetris Hall, Jack House, бізнес-кампус B12 та Маяк Інновацій у Unit City в Києві, Башту Чкалова та Грецький парк в Одесі, Passage Mall, Cascade Plaza та Філармонію ім. Когана в Дніпрі.

«Вони працюють в божевільному ритмі, щоб не допустити масштабного поширення вірусу. Перебуваючи в тилу, ми дякуємо тим, хто зараз взяв на себе максимальний удар і ризикує власним здоров’ям», – зазначають ініціатори акції.

Допомогти лікарням придбати засоби захисту та необхідне обладнання можна, зробивши внесок через платформи helpdoctors.com.ua і odessavscovid.info.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь